Paieška


Draugai

Reklaminis skydelis

Apsilankyk!

Nuorodos

MyPlan.lt - interneto ir TV tiekėjai

Lietuvos krepšinio rinktinė surado vieną varžovą kontroliniam mačui - olimpiados šeimininkus britus

Olimpiniam atrankos turnyrui Venesueloje nuo pavasario pabaigos rengtis pradėsianti Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė kontroliniuose mačuose jėgas išmėgins su žaidynių šeimininke Didžiosios Britanijos ekipa. Lietuvos krepšinio federacija (LKF) dėl kontrolinių aksitatų derasi ir su Graikijos bei Rusijos atstovais. Tai dienraščiui „Kauno diena“ patvirtino LKF vykdomasis direktorius Paulius Motiejūnas.

„Šiuo metu derimės su Graikijos ir Rusijos krepšinio federacijomis. Norėtume su šių šalių ekipomis išmėginti jėgas Teksase. Jau anksčiau esame sutarę, kad Hiustone tikrai žaisime su Didžiosios Britanijos rinktine. Olimpinių žaidynių šeimininkai pažadėjo, kad turnyrui taip pat rengsis JAV“, - teigė P. Motiejūnas.

Anot LKF atstovo, pasirengimo cikle lietuviai turėtų sužaisti šešis kontrolinius mačus: „Kęstutis Kemzūra išreiškė norą, kad pasirengiamuoju laikotarpiu rinktinė sužaistų bent šešis kontrolinius mačus. Tad prieš išvyką į JAV ketiname porą rungtynių surengti ir Lietuvoje, tačiau nei varžovų, nei datų kol kas dar neaptarėme. Manau, kad tai turėtų paaiškėti po savaitės ar dviejų“.

Olimpinis krepšinio atrankos turnyras Venesueloje vyks liepos 2-8 dienomis.lrytas.lt ir Kaunodiena.lt

Reklama

Reklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklama


Reklaminis skydelis

Reklama