Reklaminis skydelis

Paieška


Draugai

Reklaminis skydelis

Apsilankyk!

Nuorodos

Svarbiausias tikslas Lietuvos krepšininkams kol kas ne olimpinės žaidynės, o turnyras Venesueloje

Lietuvos nacionalinei rinktinei iškeltas tikslas patekti į Londono olimpines žaidynes. Tokią užduotį patvirtino trečiadienį Kaune posėdžiavęs Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) Vykdomasis komitetas (VK). Nuspręsta neperšokus griovio nesakyti „Op“ ir tolimesnių tikslų Kęstučio Kemzūros auklėtiniams nenustatyti. LKF VK patvirtino visų Lietuvos rinktinių kandidatų sąrašus ir tikslus tarptautinėse varžybose.

Daugiausiai dėmesio tenka nacionalinei vyrų rinktinei, kuri Venesueloje kovos dėl vieno iš trijų kelialapių į Londoną. Iš dvylikos ekipų ir olimpiadą pateks trys geriausios.

LKF VK nariai nusprendė neskubėti ir nekalbėti apie tikslus olimpinėse žaidynėse, nes visų pirma reikia išsikovoti vietą Londone.

„Buvo diskusija, bet visa komanda, treneriai turi koncentruotis į artimiausią tikslą. Vienos rungtynės lems viską – jei grupėje galima kartą pralaimėti, tai vėliau klysti jau nebus galima. Nusprendėme nesiblaškyti“, - teigė LKF generalinis sekretorius Mindaugas Balčiūnas.

Moterų krepšinio rinktinei iškeltas tikslas patekti į Europos čempionato fnalo etapą.

Taip pat posėdžio metu aptarta kai kurių klubų, tokių kaip Vilniaus „Sakalai“, Panevėžio „Lietkabelis“ ir kitų problema, kai klubai yra nesumokėję LKF nario mokesčio. Visiems klubams suteiktas paskutinis terminas per savaitę pašalinti trūkumus. Priešingu atveju ekipoms grėstų pašalinimas iš LKF, o tai reiškia vietos praradimą Lietuvos krepšinio lygos (LKL) ar Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) čempionatuose.

LKF iki šiol nedalyvaudavo žaidėjų skolinimo procese, todėl buvo paruoštas žaidėjų skolinimo taisyklių projektas, kurį turės patvirtinti LKF konferencija. Numatyta, kad prieš 7 dienas visos trys šalys - skolinanti ir nauja ekipos bei žaidėjas - parašais turės patvirtinti tai įrodantį dokumentą.

Taip pat numatoma nustatyti žaidėjų kompensavimo sistemą tarp Lietuvos moksleivių krepšinio lygos (MKL) komandų. Planuojama, kad mokykla panorusi savo gretose matyti kitos ugdymo įstaigos auklėtinį, turės sumokėti kompensacijas siekiančias 800-3000 Lt.

 

 

Paulius Garkauskas | DELFI.lt

Reklama

Reklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklama


Reklaminis skydelis

Reklama