Reklaminis skydelis

Paieška


Draugai

Reklaminis skydelis

Apsilankyk!

Nuorodos

D. Dulkys: jaudulio tikrai buvo


Lietuvos vyrų krepšinio rinktinei nepavyko išplėšti revanšo. Draugiškose rungtynėse ekipa nusileido Makedonijos nacionalinei komandai. Po dvikovos rinktinės naujokas Deividas Dulkys teigė, jog buvo daug jaudulio, bet jausmas tikrai geras, mat buvo justi didelis sirgalių palaikymas.

Paklaustas, ar po pralaimėjimo rinktinės nuotaikos subjuro, gynėjas atsakė, jog svarbiausia – ne tai, nes reikia gilintis į padarytas klaidas.

„Nepasakyčiau, kad šis pralaimėjimas sugadino nuotaikas. Varžovai gerai pataikė, mes neapsigynėme. Nesėkmės nereikia sureikšminti, reikia mokytis iš savo klaidų, ir jas taisyti, nes viskas susideda iš labai smulkių detalių, - sakė žaidėjas.

Į klausimą, ar jautė jaudulį, D.Dulkys atsakė teigiamai.

„Jaudulio, be abejo, buvo. Metimai skrido pro šalį, reikės tai taisyti“,- sakė krepšininkas.

Paklaustas, ar treneris Kęstutis Kemzūra pačiam davė daug velnių, rinktinės naujokas pabrėžė, jog labiau jautė palaikymą ir pasitikėjimą.  

„Daug pylos negavau. Strategas sakė, jog turiu mesti ir viskas bus gerai. Mane palaikė ir komandos draugai, tad stengsiuos dirbti ir tobulėti“, - sakė D.Dulkys.

Krepšininkas taip pat teigė, jog metimo techniką ištobulino būdamas Jungtinėse Amerikos Valstijose, kur turėjo gerus trenerius, padėjusius mokytis, tad belieka tik pataikyti.

Į klausimą, koks pats pirmas įspūdis apie Makedonijos rinktinę, kuri atvyko dar ne pilnos sudėties, žaidėjas atsakė, jog ši ekipa yra stipri ir gerai sukomplektuota.

„Tai – labai gera komanda. Jie įveikė mus, tačiau ir mes nežaidėme taip, kaip turėjome. Reikia gerbti varžovus už tai, kad žaidė sėkmingai ir padarė tai, ką norėjo“,- teigė D.Dulkys.

Paprašytas išvardinti pagrindines Lietuvos nacionalinės komandos problemas, krepšininkas akcentavo gynybą.

„Varžovai įmetė 78 taškus ir metė labai geru procentu. Turėsime tikrai daug dirbti, jei norime pataisyti šį žaidimo aspektą“,- sakė gynėjas.

 

 

 

 

Gabrielė Miknevičiūtė, BasketZone.ltReklama

Reklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklama


Reklaminis skydelis

Reklama