Reklaminis skydelis

Paieška
Draugai

Reklaminis skydelis

Apsilankyk!

Nuorodos

MyPlan.lt - interneto ir TV tiekėjai

M. Grigonis patyrė traumą ir gali praleisti Europos čempionatąVos pradėjusią sportuoti visa sudėtimi Lietuvos vyrų krepšinio rinktinę sukaustė nerimas.

Tinklalapio Basketnews.lt žiniomis, Marius Grigonis vienoje iš treniruočių rimtai pasitempė čiurną ir negali sportuoti su likusiais žaidėjais. Nors apie traumos rimtumą kol kas neskelbiama, visgi tikėtina, kad ši yra gana rimta. Neatmetamas ir blogiausias variantas, kad krepšininkui pasirodymas rinktinėje jau gali būti baigtas.

„Padarėme magnetinius tyrimus, bet nieko baisaus – patempti raištukai, todėl dabar bandome atstatyti“, – ramino V. Trumpickas.

„Medicinos personalas dabar daro viską, kad jis kuo greičiau sugrįžtų, – blogiausią scenarijų šalin vijo nacionalinės komandos vairininkas, tiksliai nežinantis, kada krepšininkas galės vėl sportuoti kartu su kitais kandidatais. – Kai įvyksta tokios traumos – gyvenimas vyksta nuo vienos dienos iki kitos.“

M. Grigonis žaidžia ir taip viena silpniausių rinktinėje laikomoje atakuojančio gynėjo pozicijoje. Pastaraisiais metais iš rinktinės pasitraukus Martynui Pociui, o šiemet netekus ir Renaldo Seibučio, 23-erių gynėjas galėjo tapti viena svarbiausių komandos dalių. Taip pat į atakuojančio gynėjo poziciją pretenduoja Artūras Milaknis, Martynas Gecevičius ir Adas Juškevičius.

Pernai vyrų rinktinėje debiutavęs M. Grigonis praėjusį sezoną praleido Ispanijoje. Tenerifės „Iberostar“ garbę gynęs krepšininkas FIBA Čempionų lygoje rinkdavo po 9,5 taško ir padėjo ekipai triumfuoti turnyre. Be to, jis buvo išrinktas naudingiausiu finalo ketverto žaidėju.

Artėjantį sezoną gynėjas jau žais Vokietijoje, Berlyno ALBA klube.alt

Alfa.ltReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklama


Reklaminis skydelis

Reklama