Turnyrą Klaipėdoje pergale pradėjo Gruzija

Tarptautinį keturių komandų krepšinio turnyrą Klaipėdos „Švyturio" arenoje atidarė Gruzijos ir Latvijos rinktinės.

Rungtynes po atkaklios kovos rezultatu 73:69 (15:17, 18:22, 22:13, 18:17) laimėjo Iliaso Zouroso vadovaujami gruzinai.

Ainaro Bagatskio auklėtiniai antrajame kėlinyje turėjo 10 taškų pranašumą, tačiau sėkmingai pirmąją rungtynių dalį užbaigę gruzinai neleido varžovams atitrūkti toliau, patys šovė į priekį trečiajame kėlinyje. Galiausiai, nepaisant latvių pastangų, gruzinams pavyko išlaikyti minimalų pranašumą ir patekti į turnyro finalą.

Nugalėtojams Giorgi Shermadini pelnė 20 taškų, latvių gretose Dairis Bertanis įmetė 23.

Primename, kad abi rinktinės į Klaipėdą atvyko be savo didžiausių žvaigždžių. Latvijos rinktinėje nėra Kristapo Porzingio, o gruzinai rungtyniauja be Zazos Pačulijos.

Turnyre taip pat dalyvauja Lietuva ir Lenkija.