Reklaminis skydelis

Paieška
Draugai

Reklaminis skydelis

Apsilankyk!

Nuorodos

MyPlan.lt - interneto ir TV tiekėjai

Smūgis Ispanijai – žiaurią traumą patyręs S. Llullas nežais Europos čempionate (Video)Nemaloni žinia Ispanijos rinktinės stovyklai. Antradienį Ispanija draugiškose rungtynėse susitiko su Belgijos krepšininkais ir rungtynes netikėtai pralaimėjo 71:89. Tačiau tai nebuvo svarbiausias įvykis. Visų dėmesys buvo sutelktas į Sergio Llullą, kuris dar pirmajame kėlinyje patyrė kryžminių kelio raiščių traumą ir buvo priverstas palikti aikštelę.

Tai labai prastos naujienos ne tik Ispanijos rinktinei, bet ir Madrido „Real“ klubui. Ispanijos krepšinio federacija paskelbė, kad gynėjas be krepšinio praleis maždaug 9 mėnesius. Pats krepšininkas tikisi, kad pavyks išsigydyti anksčiau ir į aikštelę išbėgs kovo mėnesį. Blogiausiu atveju S. Llullas praleis visą klubinį sezoną.

S. Llullo trauma privertė už galvų susiimti didžiąją dalį Ispanijos rinktinės atstovų. Ispanas socialiniuose tinkluose sulaukė palaikymo iš kitų garsių krepšininkų. Paramą išreiškė Pau Gasolis, Luka Dončičius, Tremmellas Dardenas, Ricky Hickmanas, Edwinas Jacksonas ir kiti.

Primename, kad rugpjūčio 25 dieną Vilniuje, „Siemens“ arenoje, Ispanijos rinktinė pasiruošimo cikle susitiks ir su Lietuvos krepšininkais

alt
BasketZone.ltReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklama


Reklaminis skydelis

Reklama