Reklaminis skydelis

Paieška
Draugai

Reklaminis skydelis

Apsilankyk!

Nuorodos

MyPlan.lt - interneto ir TV tiekėjai

Graikų atsakas Lietuvos krepšinio ekspertams: „Jūs buvote išdulkinti mūsų trenerio“Lietuvos krepšinio rinktinė netikėtai skaudžiai baigė savo pasirodymą Europos čempionate. Ji aštuntfinalyje šeštadienį Dainiaus Adomaičio auklėtiniai 64:77 (17:25, 13:12, 18:24, 16:16) nusileido fantastiškai gerai žaidusiai Graikijos rinktinei.

Graikijos žiniasklaidos apžvalgininkai tvirtino, kad lietuviai susilaukė atpildo už pernelyg didelį pasitikėjimą savimi.

„Iki šeštadienio rungtynių lietuviai buvo įsitikinę, kad lengviau ar sunkiau pasieks pergale ir pateks į ketvirtfinalį Europos čempionate. Tik aikštėje reikalai nesusiklostė“, – rašė sport24.gr.

Graikai taip pat prisiminė, jog mūsų šalies krepšinio specialistai Tomas Pačėsas ir Žydrūnas Urbonas prieš aštuntfinalio rungtynes nurašė Graikijos vyriausiąjį trenerį Kostą Missą bei jį žemino.

Savitą būdą palaikyti savo trenerį rado Graikijos krepšininkai. Jie po laimėtų rungtynių prieš Lietuvą ant derinių lentos, prie įprastų taktikos žodžių graikų žaidėjai ranka prirašė:

„Jūs esate išdulkinti mūsų Misso“, - parašė žaidėjai.alt


BasketZone.ltReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklama


Reklaminis skydelis

Reklama