JAV studenčių čempionato rungtynėse aikštėje susimušė merginos (Video)

Per Jungtinių Valstijų studenčių krepšinio čempionato (NCAA) rungtynes tarp Jutos ir Nevados komandų aikštėje kilo masinės merginų muštynės.

Konfliktas kilo trečio kėlinio pabaigoje, likus žaisti 1:10 min. Jutos ekipos, kuri tuo metu pirmavo 36:32, krepšininkė pastūmė savo varžovę ir tai išprovokavo muštynes. Rimtai susikibo Katie Powell (Nevada, pilka apranga) ir Antonia Robinson (Juta).

Vėliau į muštynes įsitraukė ir abiejų ekipų atsarginės.

Tiesa, aistras trenerėms ir teisėjams gana greitai pavyko nuraminti. Buvo diskvalifikuota po keturias atstoves iš abiejų komandų. O rungtynes rezultatu 55:53 po pratęsimo laimėjo aikštės šeimininkės – Nevados Las Vegaso universiteto „Lady Rebels“ studentės, nors mačo pabaigoje jų sudėtyje buvo likusios tik šešios krepšininkės, o varžovių – 8.