Paieška


Draugai

Reklaminis skydelis

Apsilankyk!

Nuorodos

MyPlan.lt - interneto ir TV tiekėjai

Iš fantastikos srities: per minutę panaikino 14 taškų deficitą, o pratęsime išplėšė pergalę (Video)Savaitgalį NCAA čempionate krepšinio gerbėjai griebėsi už galvos – savo akimis negalėjo patikėti, kaip pergalę išplėšti sugebėjo „Nevada“ komanda. Išvykos rungtynėse prieš „New Mexico“ studentus triumfavo po pratęsimo 105:104, o pergalę išplėšė tritaškis prieš pat sireną. Tačiau tikrasis stebuklas įvyko dar iki papildomo laiko.

Antrojo kėlinio viduryje (NCAA žaidžiami du kėliniai po 20 min.) „Nevada“ atsiliko 49:74, likus žaisti 4:27 min. – 68:87, o iki finalinio teisėjo švilpuko likus šiek tiek daugiau nei minutei – 76:90.

Ir tuomet svečiai pataikė net 6 tritaškius iš eilės ir išplėšė pratęsimą. Verta pažymėti, kad didžioji jų dalis buvo tiesiog desperatiški, tačiau vis tiek taiklūs. Ir abiems komandos teko žaisti pratęsimą.

Jame buvo akivaizdu, kad „Nevada“ tiesiog negali pralaimėti šių rungtynių – vienu metu atsiliko 98:103, bet sugebėjo atsitiesti ir triumfuoti: likus žaisti 2,9 sek. pergalingu tapusį tolimą metimą pataikė Jordanas Caroline'as.

„Niekada negali žinoti, kas gali nutikti. Tiesiog reikia nesustoti ir žaisti: kapanotis ir kovoti. Pademonstravome savo komandos atkaklumą ir tvirtumą“, – po fantastiško mačo pasakojo 45 taškus pelnęs (karjeros rekordas), 13 kamuolių atkovojęs, 9 rezultatyvius perdavimus ir 5 blokus atlikęs pergalingo metimo autorius J. Caroline'as.

26 taškus prie stebuklo pridėjo Marcusas Marshallas, per paskutinę minutę pataikęs net 4 tolimus metimus.

„Tai įspūdingiausia mano karjeros pergalė“, – nė nedvejodamas pareiškė „Nevada“ treneris Ericas Musselmanas.

Išsikapstymas iš 25 taškų deficito – aštuntas didžiausias per visą NCAA istoriją.alt


DELFI.lt ir Krepsinis.lt

alt


Reklama

Reklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklama


Reklaminis skydelis

Reklama