Reklaminis skydelis

Paieška


Draugai

Reklaminis skydelis

Apsilankyk!

Nuorodos

Šiurpi trauma: krepšininkui per rungtynes iškrito akies obuolys (ne silpnų nervų žiūrovams!) (Video)Šį sezonąNaujosios Zelandijos krepšinio čempionate užfiksuotas kraupus, tačiau laimingai pasibaigęs incidentas. Oklando „New Zealand Breakers“ komandos puolėjui Akilui Mitchellui per rungtynes iškrito akies obuolys.

Po krepšiu su varžovu kovojusiam 24-erių A. Mitchellui varžovas pirštu pataikė tiesiai į akį. Amerikietis sukniubo ant parketo, o prie jo suskubę komandos draugai ir gydytojai buvo priblokšti iš siaubo – A. Mitchello akies obuolys buvo iškritęs iš akiduobės.

Žaibiškai iškvietus greitąją pagalbą medikai pademonstravo savo profesionalumą.

Štai kaip viską atpasakoja košmarišką patirtį išgyvenęs A. Mitchellas.

„Savo delne aš pajutau akies obuolį, iškritusį iš akiduobės. Akimirksniu pagalvojau: „vyruti, nieko gero“, – Naujosios Zelandijos radijui sakė krepšininkas.A. Mitchellas prisipažino išsigandęs, tačiau dar labiau panikuoti pradėjo jo komandos draugai.

Netrukus žaidėjas atsidūrė greitosios pagalbos automobilyje, kur jam buvo suteikta aukščiausio lygio pagalba.

„Medikai man davė nuskausminamųjų, į akį įlašino specialių vaistų ir aš pajutau, kaip akies obuolys įslydo atgal į savo vietą.

Tačiau jausmas iki šiol labai neįprastas“, – prisiminė žaidėjas. „Tačiau svarbiausia, kad aš vėl galiu normaliai mirksėti ir matyti. Tai neįtikėtina“, – pažymėjo jis.

„Breakers“ komanda tikisi, kad krepšininkas jau netrukus galės sugrįžti į aikštelę ir rungtyniauti visa jėga.

Perspėjame, kad vaizdo įrašas gali šokiruoti.alt
DELFI.lt ir Krepsinis.lt

alt


Reklama

Reklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklama


Reklaminis skydelis

Reklama