Reklaminis skydelis

PaieškaDraugai

Reklaminis skydelis

Apsilankyk!

Nuorodos

MyPlan.lt - interneto ir TV tiekėjai

Broliai kviečia M. Kuzminską į Panevėžį: „Knicks“ nežino, ką prarado (VIDEO)Į Mindaugo Kuzminsko atleidimą sureagavo ne tik eiliniai Lietuvos krepšinio gerbėjai, bet ir krepšininkai.

Tarp jų – ir Panevėžio „Lietkabelio" brolių dvynių duetas Darjušas ir Kšištofas Lavrinovičiai. Palaikymo vaizdo įrašą nufilmavę veteranai teigia, kad LKL vicečempionų gretose M. Kuzminskui paruošta rezervuota vieta.

„Sveikas, Mindaugai. Palaikydami tave, nusprendėme padaryti tau video. Šiandien perskaitėme, kad tu – nebe Niujorko narys. Mes šoke. Jie dar nežino, ką prarado. O tu dar tikrai atrasi geresnę vietą ir mus stebinsi savo geru krepšiniu. O jeigu ir nepasiseks, žinok tu visą laiką laukiamas Panevėžio „Lietkabelyje", čia tau specialiai rezervuota vieta. „Welcome", kaip sakoma pas jus ten", – teigė Darjušas.

M. Kuzminskas iš Niujorko „Knicks" atleistas buvo vakar po to, kai į rikiuotę sugrįžo Joakimas Noah ir komanda buvo priversta atsisakyti kažkurio žaidėjo. Vis dėlto, vos dvi minutes šį sezoną sužaidęs puolėjas bei jo gerbėjai tikisi, kad tai jam išeis tik į naudą. Taip mano ir „Lietkabelio" broliai.

„Laikykis, Kuzia. Tikrai nuoširdžiam norim ir žinom, kad bus dar geriau negu buvo", – linkėjimus perdavė Kšištofas.alt


Alfa.ltReklama

ReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklama


Reklaminis skydelis

Reklama