Paieška
Draugai

Reklaminis skydelis

Apsilankyk!

Nuorodos

MyPlan.lt - interneto ir TV tiekėjai

A.Sireika: tik dar nereikia mūsų laidoti

Po to, kai antrose Lietuvos krepšinio lygos (LKL) mažojo finalo dėl trečios vietos rungtynėse Prienų „Rūdupio“ krepšininkai namuose 87:55 (23:18, 24:17, 17:6, 23:14) sutriuškino Šiaulių „Šiaulių“ ekipą ir padidino savo persvarą serijoje iki 2:0, jiems iki bronzos medalių liko tik vienas žingsnis, t. y. viena pergalė.  

Nepaisant to, po dvikovos „Šiaulių“ vyriausiasis treneris Antanas Sireika vis tiek bandė kalbėti su optimistiška gaida.  

„Kodėl mes taip anksti nuleidome rankas ir bandėme gelbėtis po vieną, negaliu atsakyti. Tai mes analizuosime per laisvadienį. Taip, esame įvaryti į kampą, bet dar turime šansą įsikabinti. Tikiu komanda, tikiu žaidėjais, todėl trečiadienį, manau, bus kitokia kova. Sezono rezultatas tik išsilygino - abi komandos yra laimėjusios po tris kartus. Aišku, prieniškiai kur kas geresnėje padėtyje, bet dar nereikia ir mūsų laidoti“, - teigė jis.

Tuo metu (LKL) „Rūdupio“ strategas Virginijus Šeškus atskleidė, kad ir pats nesitikėjo tokios lengvos pergalės.  

„Tikrai nesitikėjau, kad laimėsime taip lengvai. Mums vėl padėjo vienas svarbiausių ginklų - tritaškiai. Pradžia buvo labai nervinga, bet keletas tikslių tolimų metimų vyrams atpalaidavo rankas. Tuo tarpu šiauliečių žaidimas išsiderino. Tačiau nemanau, kad trečiadienį Šiauliuose bus lengva. Aišku, norėtųsi užbaigti seriją, bet tai padaryti bus beprotiškai sunku“, - tikino jis.  

Primename, kad trečias šios serijos mačas vyks trečiadienį, gegužės 9 d., Šiauliuose.

 

 

BcŠiauliai ir DELFI.lt

ReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklama


Reklaminis skydelis

Reklama