Paieška


Draugai

Reklaminis skydelis

Apsilankyk!

Nuorodos

MyPlan.lt - interneto ir TV tiekėjai

„Lietuvos ryto“ žaidėjai šlifavo gynybą prieš „Žalgirio“ derinius

Numalšinę emocijas po audringo pralaimėjimo pirmosiose LKL finalo serijos rungtynėse Kaune, Vilniaus „Lietuvos ryto“ krepšininkai su dar didesniu entuziazmu kibo į darbą.

Seriją iki trijų pergalių pralaimėjimu 56:71 pradėję Aleksandro Džikičiaus auklėtiniai pirmiausia stojo šlifuoti gynybos du prieš du. Būtent šioje situacijoje vilniečiai darė daug klaidų ir leido „Žalgirio“ krepšininkams pelnyti lengvus taškus.

„Kalbėjomės, kaip gintis du prieš du. Žiūrėjome video medžiagą ir matėme, kad būtent gynyba prieš tą „pick and roll“ ir buvo silpniausia. Sekmadienį mums pritrūko geros gynybos, o „Žalgirio“ pabėgus į priekį, pritrūko ir emocijos, kad atsiloštume. Dabar treniruosimės, dirbsime, kad ketvirtadienį tai nebūtų mūsų silpnoji pusė. Dabar mes turėsime namų pranašumą, turėsime ir daugiau energijos“, - teigė Renaldas Seibutis.

Paklaustas, kodėl „Lietuvos ryto“ krepšininkai net ir būdami geros formos pralaimi „Žalgiriui“, R. Seibutis atsakymo pateikti neskubėjo, tačiau sutiko, jog šioje situacijoje gali slypėti ir psichologiniai barjerai.

„Sunku pasakyti. Galbūt tai yra koks nors psichologinis barjeras. Tiksliai pasakyti negaliu. Pats apie tą jaudulį daug pasakyti negaliu, nes tai pirmieji metai, dar nejaučiau tokio dalyko. Galbūt daug reikšmės turi tai, kad čia padarytas ažiotažas. Juk jau nuo senų laikų vyksta kova tarp „Žalgirio“ ir „Lietuvos ryto“, - kalbėjo R. Seibutis.   „Lietuvos ryto“ vidurio puolėjas Jonas Valančiūnas teigė, jog ketvirtadienį žiūrovai išvys geresnę sostinės komandos gynybą, o spragos žaidime du prieš du bus užpildytos.

„Išanalizavome klaidas, stebėjome, ką darėme negerai. Dabar mėginsime jas taisyti, treneris duos specialius nurodymus. Manau, kad ketvirtadienį mums gintis du prieš du seksis geriau nei sekmadienį“, - teigė „Lietuvos ryto“ puolėjas Jonas Valančiūnas.

Komandos legionierius Tyrese'as Rice'as akcentavo ir tai, jog sekmadienį krepšininkai gailėjo vienas kitam perdavimų, todėl žadėjo, jog atsakomajame mače žiūrovai išvys labiau komandinį krepšinį žaidžiančią „Lietuvos ryto“ komandą.  

„Negaliu pasakyti, kodėl pralaimėjome savaitgalį. Dabar žaisime antras rungtynes ketvirtadienį, todėl apie praeitį daug negalvoju. Yra smulkių dalykų, kuriais turime pasirūpinti aikštėje. Galbūt reikėtų labiau dalintis kamuoliu ir viskas bus gerai. Manau, kad kitose rungtynėse išvysite greitesnį ir aistringesnį krepšinį. Taip pat bus mažiau savanaudiškumo“, - teigė T. Rice'as.  

Sekmadienį nebuvo įmanoma nepastebėti puikiai žaidžiančio „Žalgirio“ aukštaūgio Roberto Javtoko. Vilniečius į neviltį žaidime du prieš du varęs R. Javtokas mače atliko dvigubą dublį – jis pelnė 10 taškų ir atkovojo 11 kamuolių. Pagrindinis R. Javtoko varžovas aikštėje J. Valančiūnas sutiko, jog „Žalgirio“ aukštaūgis sužaidė puikias rungtynes ir išvardino pagrindinius varžovo bruožus aikštėje.

  „Jis yra labai geras žaidėjas. Fiziškai stiprus, daug kovoja. R. Javtokas tikrai gerai žaidžia du prieš du. Sekmadienį jis gerai sužaidė gynyboje. Manau, kad tai jam buvo labai geros rungtynės“, - apie varžovą aikštėje kalbėjo J. Valančiūnas, kuris paklaustas apie savo pranašumus kovoje su R. Javtoku atvirauti nenorėjo.   „Jeigu dabar pasakysiu, tai varžovai apie tai sužinos. Jeigu išeis, viską parodysiu aikštėje. Kalbėti galima daug, tačiau viską reikia demonstruoti rungtynių metu“, - teigė „Lietuvos ryto“ vidurio puolėjas.  

Antroji dvikova gegužės 10-ąją vyks Vilniuje, o trečioji gegužės 13 d. – vėl Kaune. Jei reikės ketvirtųjų rungtynių, jos bus žaidžiamos gegužės 15-ąją Vilniuje. Prireikus lemiamo penktojo mačo, jis būtų surengtas gegužės 17 d. Kaune.

 

 

Bc.lrytas.lt

Reklama

Reklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklama


Reklaminis skydelis

Reklama