Apklausa

Ar planuojate vykti į Europos vyrų čempionatą?

A.Džikičius: "Negali pasiekti maksimalaus rezultato, kai negali sustabdyti savo varžovo" (A.Trifunovičiaus komentaras)

Ketvirtadienio vakarą Vilniuje antrąsias Lietuvos krepšinio lygos (LKL) finalo serijos rungtynes žaidė „Lietuvos ryto“ ir Kauno „Žalgirio“ komandos. Žalgiriečiai svečiuose šventė pergalę rezultatu 86:76 ir serijoje pirmauja 2-0.

Po rungtynių abiejų komandų treneriai kalbėjo:

Aleksandras Trifunovičius

Vyriausiasis „Žalgirio“ treneris:

"Manau, kad pirmomis 25 minutėmis mes buvome tarsi ant sparnų ir vis gerinome savo žaidimą. Juk puikiai suprantame, kad čempionų titulą iškovoja komanda, kuri geriau apsigina. Trečiame kėlinyje sustojo mūsų puolimas, šiek tiek išsiblaškėme, todėl vilniečiai priartėjo. Dabar grįšime į namų areną, šias rungtynes pamiršime tik įsėdę į autobusą, niekas dar nėra aišku šioje serijoje. T. Delninkaitis manęs šiandien visiškai nenustebino. Visada juo pasitikiu ir jis komandai visada būdavo labai reikalingas. Dabar jis pasitiki savimi ir tai matome statistikoje. Komanda specialiai nesiruošė, kad Tomas šiandien bus lyderis puolime. Tačiau taip nutiko, man beliko tik jį padrąsinti rungtynių metu, tačiau noriu pabrėžti, kad kiekvienas žaidėjas „Žalgiryje“ yra svarbus."

Aleksandras Džikičius

Vyriausiasis „Lietuvos ryto“ treneris:

"Tai buvo sunkios rungtynės. Visiškai nesvarbu, kokiu skirtumu pralaimėjome, tai yra pralaimėjimas, tikėjausi kitokio rezultato. Padarėme kelis keitimus, kurie pasiteisino, tačiau vėliau kažkas nutiko, ko negaliu suprasti. Galima naudoti įvairias gynybos sistemas, tačiau žaidimo esmė yra žaidimas vienas prieš vieną. Manau, kad trečiose rungtynėse mūsų vaikinai parodys, kokie jie yra išdidūs. Antrąją rungtynių dalimi esu patenkintas, tačiau taip reikėjo žaisti visą rungtynių laiką. Nesupratau, kas nutiko žaidėjams – vieną keitimą žaidėjas sužaidžia puikiai, o kitą kartą pasipila krūvos klaidų. To negaliu suvokti. Kalbu apie klaidas gynyboje. Negali pasiekti maksimalaus rezultato, kai negali sustabdyti savo varžovo."