Reklaminis skydelis

Paieška


Draugai

Reklaminis skydelis

Apsilankyk!

Nuorodos

Filme M.Kalnietis atskleidė, kad nebuvo pavyzdingas mokinys

„Nuo pirmos klasės, kai tik pradėjau žaisti krepšinį, svajojau būti krepšininku. Didžiausia bausmė būdavo žinoti, kad jei blogai mokysiuos, tėvai neleis į treniruotę. Iš pradžių ir gerai mokiausi, bet mokslai man visuomet buvo antroje vietoje po krepšinio“, – dokumentiniame filme „Mes už... Lietuvą!“ (rež. Andrius Lekavičius) atvirai apie mokyklą ir išsipildžiusią svajonę tapti krepšininku kalba Mantas Kalnietis.

Gegužės 31 dieną Lietuvos kino teatrus pasieksiančiame pirmajame filme apie krepšinio rinktinės užkulisius M. Kalnietis sako visada tikėjęs, kad jo svajonė tapti profesionaliu krepšininku išsipildys. Tai visuomet tvirtindavo ir nuolat dėl nesimokymo niurzgantiems mokytojams. „Kai sakydavau, kad būsiu krepšininkas, jie juokdavosi – bet dabar, kai nuvažiuoju į mokyklą, nebesijuokia“, – filme „Mes už... Lietuvą!“ šypsosi Lietuvos rinktinės įžaidėjas.

Bendraudamas su žiniasklaida ir mokyklos laikus prisimindamas Kauno „Žalgirio“ krepšininkas sako, kad tėvų grasinimai dėl prastų pažymių neleisti į treniruotę baigėsi aštuntoje klasėje, kai pamatė, kad sūnui krepšinis rūpi labiau nei kiti dalykai. Vis dėlto pedagoge dirbanti mama neleido visiškai apleisti mokslų. Dabar krepšininkas gali pasigirti iki dešimtos klasės mokęsis netgi labai gerai – pažymių vidurkis siekė devynis, o labiausiai Mantas sako mėgęs tiksliuosius mokslus.

Tačiau vyresnėse klasėse krepšininkas mokyklos suolą apleido. „Vienuoliktoje ir dvyliktoje klasėse mokslai nukentėjo, nes pradėjau du kartus per dieną sportuoti, praleisdavau nemažai pamokų“, – prisimena M. Kalnietis. Nors mokslams būsimasis Lietuvos rinktinės žaidėjas negalėjo skirti daug laiko ir pažymiai smarkiai suprastėjo, jis didžiuojasi visus egzaminus išlaikęs pats.

Siekdamas geresnių pažymių M. Kalnietis nevengdavo mokytojams pažadėti ir dovanų avansu. „Rodos, anglų kalbos mokytojai esu pasakęs, kad jeigu trimestre išves man teigiamą pažymį, kada nors, kai galbūt žaisiu ,,Žalgiryje”, atnešiu dovanų bilietų į varžybas. Savo pažadą išpildžiau“, – šypsosi M. Kalnietis.

Filme „Mes už... Lietuvą!“ krepšininkai ne tik atsiskleis atviruose interviu, tačiau bus parodyti ir iki šiol nematytose erdvėse – liedami prakaitą treniruočių salėje, gaudami vaistų injekcijas, pokštaudami procedūriniame kabinete ar važiuodami į varžybas autobusu. Filmo premjera įvyks didžiųjų šalies miestų kino teatruose „Forum Cinemas“ jau gegužės 31-ąją.

 

 

Kaunodiena.lt

Reklama

Reklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklama


Reklaminis skydelis

Reklama