Reklaminis skydelis

Paieška


Draugai

Reklaminis skydelis

Apsilankyk!

Nuorodos

„Rūdupio“ prioritetas – lietuviška komanda

Legendinis Lietuvos krepšininkas, Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) prezidentas Arvydas Sabonis Prienų „Rūdupio“ ekipą pavadino didžiausia šio sezono staigmena. Tuo tarpu ekipos strategas Virginijus Šeškus, kuris pripažintas geriausiu LKL treneriu, neslepia, kad sezono metu buvo tiek gerų, tiek prastesnių akimirkų. Treneris taip pat viliasi, kad ir kitą sezoną „Rūdupis“ išliks išskirtinai lietuviška komanda.  

Šiemet sporto žurnalistai geriausiu LKL treneriu pripažino būtent Prienų ekipos vairininką.  

„Prizas man netikėtas ir malonus. Visgi LKL netrūksta gerų trenerių. Gal padėjo tai, kad šiais metais su žurnalistais labai gerai bendravau, tai gal žurnalistai man pliusiukų pridėjo kažkokiuose vietose. Šis apdovanojimas mane tik įpareigoja dirbti, tobulėti ir nepavesti, ypač jūsų (žurnalistų – DELFI), kurie išrinko, kad kitais metais išrinktumėte irgi geriausiu treneriu“, - kalbėjo V. Šeškus.  

Kalbėdamas apie pasibaigusį LKL sezoną, kuriame „Rūdupis“ mažojo finalo serijoje parklupdė „Šiaulius“, treneris džiaugėsi, kad jo auklėtiniai sugebėjo lemiamu momentu pademonstruoti vienybę.

„Jeigu palyginti su žaidėjų rotacija, kuri buvo klube, tai sezonas buvo nuostabus. Mes LKF taurės turnyre buvo patekę į gilią duobę ne tik kaip komanda, bet apskritai, visapusiškai – savitarpio santykiai buvo (pašliję – DELFI), daug žmonių buvo. Bet aš labai džiaugiuosi, kad vyrai tarpusavyje rado jėgų susikaupti ir kovėmės su „Žalgiriu“, o mažajame finale buvome tikrai geros formos. Ačiū vyrams. Ačiū vyrams, nes treneris yra tik padėjėjas žaidėjams“, - kuklinasi treneris.  

V. Šeškus taip pat viliasi, kad kitą sezoną „Rūdupis“ išlaikys lietuvišką komandos branduolį.  

„Manau, kad lietuviškas komandos branduolys išliks tai tikrai. Nes mūsų toks tikslas – kol mes būsime, komanda bus lietuviška. Nors, aišku, labai sunku. Kai reikia vienos pozicijos kai kurio žaidėjo, o lietuvio nerandi ir ieškai, ieškai... Tada komandos komplektavime atsiranda klaidų, visko. Bet jei aš liksiu aš tikrai stengsiuosi išlaikyti lietuvišką komandą. Aš manau, kad komandos vadovai man pritars“, - įsitikinęs V. Šeškus.

 

 

Paulius Garkauskas | DELFI.lt

Reklama

Reklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklama


Reklaminis skydelis

Reklama