Reklaminis skydelis

Paieška


Draugai

Reklaminis skydelis

Apsilankyk!

Nuorodos

M.Balčiūnas: akivaizdu, kad „FIBA Europe“ valdyme yra krizė

Iš „FIBA Europe“ konferencijos Liublijanoje (Slovėnija) grįžęs Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) generalinis sekretorius Mindaugas Balčiūnas vylėsi, jog pokyčiai organizacijoje atneš naudos. Konferencijoje buvo nutarta surengti neeilinę konferenciją ir išrinkti naują „FIBA Europe“ prezidentą, valdybos narius ir finansininką.  

Tokią idėją palaikė 28 iš 51 krepšinio federacijų, priklausančių šiai organizacijai, rašo kauno.diena.lt  

- Kaip vystysis šios idėjos įgyvendinimas? – kauno.diena.lt paklausė M. Balčiūno.  

- Per savaitę bus išanalizuoti dokumentai, kurie pateikti „FIBA Europe“ sekretoriatui, ir po 60 dienų nuo fakto turėtų būti surengta konferencija.  

- Ar gali būti taip, kad sprendimas nebus priimtas?  

- Nepriimti tikrai negali. Kaip minėjau, yra 28 parašai. Dabar dauguma federacijų, pasirašydamos laiškus „FIBA Europe“ prezidentui, išreiškė labai aiškų reikalavimą – surengti neeilinę konferenciją ir rinkimus.

- Kuo federacijos yra nepatenkintos?  

- Manau, pagrindinis nepasitenkinimas yra tai, kad politika užgožia krepšinį. Visi tikisi, kad Europos svarbiausia krepšinio organizacija turi koncentruotis į nacionalinio ir tarptautinio krepšinio vystymą ir lygio kėlimą. Reikia pripažinti - Europos krepšinyje yra nemažai problemų. Aišku, jas reikia spręsti, visų pirma, susitelkus. Aišku, mes, Lietuvos atstovai, prisiėmėme didesnę riziką apjungti tą nuomonę.   ­

- Jūs ėmėtės iniciatyvos suvienyti nepatenkintas federacijas?  

- Ne tiek iniciatyvos, kiek, galima sakyti, pakoordinavome tą situaciją. Vis tiek reikia kažkam oficialiai imtis šio reikalo. Akivaizdu, kad „FIBA Europe“ valdyme yra krizė, o Lietuva tą krizę pasiūlė spręsti naujų rinkimų būdu, - kauno.dienai.lt sakė M. Balčiūnas.

 

 

DELFI.lt

Reklama

Reklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklama


Reklaminis skydelis

Reklama