Reklaminis skydelis

Paieška


Draugai

Reklaminis skydelis

Apsilankyk!

Nuorodos

"Neptūną" treniruos K. MaksvytisKlaipėdos "Neptūno" krepšinio klubas, ateinantį sezoną siekiantis prasibrauti į VTB Vieningosios lygos pirmenybes, pradėjo komplektuoti komandą - sudaryta dviejų metų sutartis su Lietuvos jaunimo rinktinės strategu Kaziu Maksvyčiu.

35-erių iš Darbėnų kilęs krepšinio specialistas pernai dirbo Vilniaus "Sakalų" ekipoje.

Su kukliu biudžetu vilniečiai Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) iškovojo 5 pergales ir patyrė 17 pralaimėjimų bei turnyrinėje lentelėje liko dešimti.

Šiuo metu K. Maksvytis treniruoja jaunąją krepšininkų kartą - kartu su Lietuvos rinktinės kandidatais ruošiasi Europos vaikinų jaunimo (iki 20 metų) čempionatui.

Birželio 28 dieną K. Maksvytis su jaunimu išskris į Ispaniją dalyvauti kontroliniame turnyre. Birželio 29 - liepos 1 dienomis Mursijoje vyksiančiame turnyre taip pat dalyvaus Ispanijos, Slovėnijos ir Ukrainos jaunimo rinktinės.

Europos jaunimo (iki 20 metų) čempionatas vyks liepos 12-22 dienomis Slovėnijoje. Lietuviai varžysis D grupėje su italais, švedais ir čempionato šeimininkais.

K. Maksvytis 2011 metais Lietuvos sporto žurnalistų buvo išrinktas geriausiu treneriu. Šis titulas tuomet K. Makvyčiui atiteko už tai, kad jo treniruojama Lietuvos jaunimo (iki 19 metų) rinktinė iškovojo pasaulio čempionato aukso medalius.

- Kodėl nusprendėte priimti "Neptūno" pasiūlymą?, - pasiteiravome K. Maksvyčio.

- Nes tai labai ambicingas ir daug gerų tikslų turintis klubas. Kelerių paskutinių metų patirtis rodo, kad šio klubo vadovybė eina teisingu keliu: "Neptūno" klubo vadyba stipri, sukurta gera struktūra.Klubo vadovybė manimi domėjosi, tad džiaugiuosi, kad sukirtome rankomis ir dirbsime kartu.

- Gal tam turėjo įtakos ir vieta? Juk galima sakyti, kad esate gimęs labai arti pajūrio - Darbėnuose.

- Taip, esu nesvetimas šiam kraštui. Šiame krašte prabėgo visa mano vaikystė, paauglystė, daug gražių atsiminimų, jaučiu sentimentų Klaipėdai, pajūriui. Tikrai šiame mieste nesijausiu kažkoks išskirtinis ar svetimas - tai artimas mano sielai kraštas.

- Kas bus Jūsų asistentas trenerių štabe?

- Kol kas galutinai nėra nuspręsta, dar vyksta derybos. artimiausiu metu turėtų paaiškėti ir jums visiems pranešime.

- Kada pradėsite komplektuoti komandą?

- Kol kas dar dirbu su jaunimu ir tuo pačiu mąstau apie potencialius "Neptūno" žaidėjus. Rimtesnė komplektacija prasidės maždaug po mėnesio.

- Ar yra jau minčių dėl žaidėjų? Gal pasikviesite ką nors iš jaunimo rinktinės?

- Visko gali būti, žiūrėsime... Jei sutaps interesai, kodėl gi komandos nepapildžius jaunais ir ambicingais žaidėjais.

 

 

 

 

KKNeptunas.lt

 Reklama

Reklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklama


Reklaminis skydelis

Reklama