Paieška
Draugai

Reklaminis skydelis

Apsilankyk!

Nuorodos

MyPlan.lt - interneto ir TV tiekėjai

Ispanai skelbia: P. Gasolis – geresnis nei A. Sabonis„Pau – daugiau nei Sabonis", – tokia antrašte savo skaitytojus pasitinka ispanų dienraštis „El Mundo".

„Mes buvome mokomi gerbti vyresnius – įsigalėjo nuostata, kad Europos neturės tokių žaidėjų kaip Draženas Petrovičius ar Arvydas Sabonis. Atėjo metas sulaužyti šią nuostatą", – skelbia „El Mundo".

Tokia ispanų nuomonė paremta tuo, kad P.Gasolis per savo karjerą pasiekė daugiau pergalių nei A.Sabonis.

Ispanas tris kartus tapo Europos, kartą pasaulio čempionu, dvejose olimpinėse žaidynėse pasipuošė sidabru, tokios pačios prabos medalį gavo ir du kart Senojo žemyno pirmenybėse.

Savo ruožtu A.Sabonis – olimpinis, Europos ir pasaulio čempionas, kolekcijoje turintis ir kitų spalvų šių turnyrų medalių.

P.Gasolis du kartus yra tapęs ir NBA čempionu.

„Labai skaudu tai sakyti, bet P.Gasolis – daugiau nei A.Sabonis. Žinome, kiek lietuvis patyrė traumų, bet sveikata – taip pat talentas.

Anksčiau, geriausią Europos penketą sudarė Tony Parkeris, Draženas Petrovičius, Tony Kukočas, Dirkas Nowitzki ir A.Sabonus. Pau buvo šeštas – atėjo laikas pasikeitimams", – rašo „El Mundo".

Ispanus 35-erių P.Gasolis ypač sužavėjo savo žaidimu Europos pirmenybėse. Čia jis žaidė fenomenaliai, tapo naudingiausiu žaidėju ir atvedė nurašytą Ispanijos rinktinę link aukso medalių.alt
lrytas.lt


ReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklama


Reklaminis skydelis

Reklama