Paieška


Draugai

Reklaminis skydelis

Apsilankyk!

Nuorodos

R. Šimašius apie „Lietuvos ryto“ vadovus: laikas keisti prezidentą ir klubo valdymąVilniaus miesto savivaldybės meras Remigijus Šimašius davė suprasti, kad artimiausiu metu bus pakeisti „Lietuvos ryto“ klubo prezidentas ir valdymas.

Tai jis pareiškė savo socialiniame tinkle „Facebook“.

„Jei krepšinio klubo prezidentas prišnekėjo nesąmonių, tai ne krepšinį reikia keisti, o prezidentą ir klubo valdymą. Tai ir bus padaryta artimiausiu metu“, – savo feisbuko paskyroje rašė R. Šimašius.

Primename, jog skandalas kilo ketvirtadienio vakarą, kai „Lietuvos ryto“ prezidentas laidoje „Lietuva tiesiogiai“ išreiškė įsitikinimą, kad komandoje niekada negali žaisti daugiau nei du juodaodžiai krepšininkai.

Šie rasistiniai pasisakymai labai greitai išplito socialiniuose tinkluose ir sukėlė nepasitenkinimo bangą tarptautinėje žiniasklaidoje ir tarp garsiausių Eurolygos krepšininkų. Dėmesį atkreipė net JAV sporto žiniasklaidos milžinas ESPN.

„Visada buvo požiūris, kad daugiau dviejų juodaodžių krepšininkų komandoje negali būti. Atsitiko taip, kad treneris Tomas Pačėsas mėgsta žaisti su juodaodžiais žaidėjais, juos treniruoti, auklėti. Atsirado keturi juodi žaidėjai, susibūrė tokia, kaip pavadinti, gauja jų. Negalima taip. Maksimaliai gali būti tik du juodaodžiai žaidėjai. Per 23-ejų metų darbo patirtį aš galiu tai pasakyti. Visos komandos taip turėtų daryti. Ne daugiau dviejų juodaodžių“, – rėžė G. Vainauskas, tačiau vėliau televizijos interneto portale patalpintame vaizdo įraše šis epizodas buvo iškirptas.alt

BasketZone.ltReklama

Reklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklama


Reklaminis skydelis

Reklama