Reklaminis skydelis

Paieška


Draugai

Reklaminis skydelis

Apsilankyk!

Nuorodos

MyPlan.lt - interneto ir TV tiekėjai

D. Motiejūnas: „Man stipriai gėda už tokius G. Vainausko ištartus žodžius“Praėjusį sezoną Naujojo Orleano „Pelicans“ komandoje rungtyniavęs Donatas Motiejūnas sureagavo į Gedvydo Vainausko pasakytus žodžius apie juodaodžius.

Lietuvis savo socialinio tinklapio „Facebook“ paskyroje pasidalino žinute, kurioje pareiškė jaučiantis gėdą už tautiečio pasisakymus.

„Gali pasirodyti, kad tai ne mūsų reikalas, bet taip nėra. Nes dabar žmonės kalba apie Lietuvą kaip rasistinę šalį krepšinyje. Daugybė draugų rašo ir klausia ar mes tikrai tokie esam? Visiems atsakau, kad mes esam prieš rasizmą ir tokius pasisakymus visiškai smerkiame. Sunku suvokti kaip tokie žmonės valdo komandas. Man stipriai gėda už tokius Gedvydo Vainausko ištartus žodžius“, – rašė D. Motiejūnas.

Primename, jog G. Vainausko rasistiniai pasisakymai labai greitai išplito socialiniuose tinkluose ir sukėlė nepasitenkinimo bangą tarptautinėje žiniasklaidoje ir tarp garsiausių Eurolygos krepšininkų. Dėmesį atkreipė net JAV sporto žiniasklaidos milžinas ESPN.

„Visada buvo požiūris, kad daugiau dviejų juodaodžių krepšininkų komandoje negali būti. Atsitiko taip, kad treneris Tomas Pačėsas mėgsta žaisti su juodaodžiais žaidėjais, juos treniruoti, auklėti. Atsirado keturi juodi žaidėjai, susibūrė tokia, kaip pavadinti, gauja jų. Negalima taip. Maksimaliai gali būti tik du juodaodžiai žaidėjai. Per 23-ejų metų darbo patirtį aš galiu tai pasakyti. Visos komandos taip turėtų daryti. Ne daugiau dviejų juodaodžių“, – rėžė G. Vainauskas, tačiau vėliau televizijos interneto portale patalpintame vaizdo įraše šis epizodas buvo iškirptas.alt

BasketZone.ltReklama

Reklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklama


Reklaminis skydelis

Reklama