Reklaminis skydelis

Paieška


Draugai

Reklaminis skydelis

Apsilankyk!

Nuorodos

Neįkainojamos patirties „Žalgiryje“ įgijęs J. Plaza: iki numirštant tikiuosi atgauti pinigusDELFI.lt ir Krepsinis.lt

Buvęs Kauno „Žalgirio“ treneris Joanas Plaza sugrįžta į Eurolygą. Malagos „Unicaja“ komanda, kuriai vadovauja 53-ejų krepšinio specialistas, kitą sezoną vėl kovos elitiniame turnyre ir atvyks į Laikinąją Lietuvos sostinę, iš kurios 2013-ųjų vasarą parsivežė labai dviprasmiškus prisiminimus.

Bilietą į Eurolygą „Unicaja“ iškovojo laimėdama Europos taurės varžybas.

Duodamas išsamų interviu „La Opinion de Malaga“ žurnalistui J. Plaza pasako ne tik apie permainingą pastarąjį sezoną, bet ir apie savo karjeros peripetijas – nepaminėtas neliko ir „Žalgiris“, kurį J. Plaza treniravo 2012-2013 m. sezone.

Kai J. Plaza atvyko į Kauną, „Žalgiris“ buvo priverstas šokinėti pagal tuometinio savininko, bankininko Vladimiro Romanovo dūdelę. Visgi sezono viduryje V. Romanovas ir jo valdomos įmonės susidūrė su rimtais finansiniais sunkumais, pats bankininkas pabėgo į Rusiją, o „Žalgiris“ atsidūrė nepavydėtinoje situacijoje.

„Atvykau į Kauną keliems metams, buvo ką veikti, netrūko planų. Tačiau savo pirmą ir vienintelį sezoną Lietuvoje susidūriau su paprasta tiesa, kurią man kartojo treneris Manuelis Comasas: tikru treneriu tu save laikyti gali nuo tada, kai esi atleidžiamas arba tau yra nustojamas mokėti atlyginimas.

Iki tol manęs niekada nebuvo atleidę arba nustoję mokėti algos. O Kaune man nustojo mokėti, aš netgi praradau dalį banke laikytų pinigų, nes galvojau, kad mano klubo savininkas yra solidus žmogus“, – prisiminė J. Plaza.

„Ką dariau? Sprendimas likti Kaune užtarnavo man kitų pagarbą. Ir laimėti čempionatą esant tokioms sąlygoms, taip pat gauti klubo garbės ordiną, buvo labai malonu. Vertėjo likti, tai buvo nepamirštami įspūdžiai ir pamoka“, – dėl savo tuometinio sprendimo nesigaili J. Plaza.

„Tikiuosi, kad prieš man numirštant pavyks atgauti tuos pinigus, tačiau apskritai „Žalgiryje“ įgyta patirtis yra neįkainojama“, – skolos sumos neįvardindamas pridūrė ispanas, apie savo patirtis treniruojant norintis parašyti knygą, – Po tokių patirčių į Malagą atvykau kaip geresnis treneris, solidesnis vyras, gerokai labiau subrendęs – nors ir dabar yra kur stiebtis. Per karjerą nutiko tiek įvairių dalykų, kuriuos norėčiau suguldyti į knygą.“

Visą straipsnį skaitykite čia

altaltDELFI.lt ir Krepsinis.ltReklama

Reklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklama


Reklaminis skydelis

Reklama