Trečiosios draugiškos rungtynės: Lietuva - Kroatija (VAIZDO TRANSLIACIJA) (Po trečio kėlinio 62:58 )

Lietuvos krepšinio rinktinės šiandien Prancūzijoje žais trečiąsias draugiškas rungtynes. Dainiaus Adomaičio auklėtiniai Orleano mieste susikaus su Kroatijos rinktine.

Rungtynių pradžia - 21:00 val.

Primename, jog šiandien D. Adomaitis nusprendė neregistruoti Ado Juškevičiaus, Roko Giedraičio ir Deivido Gailiaus.

VAIZDO TRANSLIACIJA ČIA

RUNGTYNIŲ EIGA:

Pirmąjį kėlinį Lietuvos rinktinė pradėjo sunkiau, tačiau pabaigoje atsigavęs puolimas priartino lietuvius prie kroatų. Pirmasis kėlinys baigėsi 25:20. Pirmojo kėlinio taškų lyderis Donatas Motiejūnas pelnęs 4 taškus ir atkovojęs 3 kamuolius.

Antrojo kėlinio pradžioje Lietuvos rinktinės puolimas vėl užstrigo, Kroatijos rinktinė įgijo rekordinę dešimties taškų persvarą (33:23), į tai M. Gecevičius atsakė tolimu metimu (33:26), tačiau kroatai taip pat atsakė tritaškiu (36:26). Iniciatyvos budinti puolimą ėmėsi Mantas Kalnietis pataikęs tritaškį, sekančioje atakoje atsilikimą dar labiau sumažino antrasis M. Gecevičiaus tritaškis (36:32).