Reklaminis skydelis

Paieška


Draugai

Reklaminis skydelis

Apsilankyk!

Nuorodos

D. Adomaitis: E. Bendžius yra mums reikalingas tuo, kad per trumpą laiką aikštelėje gali padaryti daug naudosMantas Jokubauskas | DELFI.lt ir Krepsinis.lt

Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės trenerių štabas likus kiek daugiau nei savaitei iki Europos čempionato starto paskelbė galutinę komandos sudėtį.

Paskutiniems už darbą treniruočių stovykloje strategai padėkojo gynėjui Adui Juškevičiui ir vidurio puolėjui Evaldui Kairiui.

Strategas paaiškino, kodėl į dvyliktuką įtraukė debiutantą Eimantą Bendžių bei po traumos atsigaunantį Marių Grigonį.Kokie akcentai prieš rytojaus draugiškas rungtynes su islandais?, – žurnalistai paklausė D. Adomaičio.

– Akcentavome gerą koncentraciją. Žaisime su komanda, kuri yra labai aktyvi, daug gerų perimetro žaidėjų, jie mėgsta keistis gynyboje, dažnai žaidžia aikštės gynyba, todėl mūsų prisitaikymas puolime bus pagrindinis dalykas.

Ar jau norisi žaisti oficialias rungtynes, nes draugiškų rungtynių ciklas artėja į pabaigą?

– Žaisti norisi visada. Bet per likusį laiką svarbiausia yra susitvarkyti banguojantį mūsų žaidimą ir kiekvienose rungtynėse žinoti ir vykdyti savo žaidimo planą.

– Ko pasimokėte iš turnyro Rygoje?

– Išanalizavome video medžiagą, per treniruotes taisėme klaidas, kurias darome.

Liko dar dvejos draugiškos rungtynės. Ką labiausiai dar norite patobulinti rinktinės žaidime?

– Savitarpio supratimą kai kuriose situacijose. Gynyboje kai keičiamės dengiamaisiais, taip pat prisitaikymas prie priešininko kai žaidžia kažkokias specialias situacijas. Svarbiausia gerinti komunikaciją ir mažinti klaidų kiekį.

Kaip Mariaus Grigonio čiurna? Ar nebuvo per didelis krūvis rungtynėse?

– Nemanau. Jis treniruojasi žaidžia su komanda. Viskas atrodo pakankamai gerai.

Ko tikitės iš komandoje liekančio Eimanto Bendžiaus?

– Jis yra mums reikalingas tuo, kad per trumpą laiką aikštelėje gali padaryti daug naudos, tiek puolime, tiek gynyboje. Eimantas puikiai įsiliedavo į žaidimą pakilęs nuo atsarginių žaidėjų suolelio, o mums tokio žaidėjo ir reikia.

Žinant Mariaus Grigonio traumą, ar jo buvimas su komanda – šiek tiek su rezervu?

– Mums yra reikalingas geras antrosios pozicijos žaidėjas, kuris gerai gintųsi, o šiuo metu Marius yra geriausiai besiginantis atakuojantis gynėjas.

Visą straipsnį skaitykite čia

altalt
Mantas Jokubauskas | DELFI.lt ir Krepsinis.ltReklama

Reklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklama


Reklaminis skydelis

Reklama