Reklaminis skydelis

Paieška
Draugai

Reklaminis skydelis

Apsilankyk!

Nuorodos

MyPlan.lt - interneto ir TV tiekėjai

„Lietuvos rytas“ atsisveikino su A. LapetaSu Artūru Gudaičiu antradienį atsisveikinusioje Vilniaus „Lietuvos ryto" komandoje neliko dar vieno krepšininko. Portalas sportonamai.lt skelbia, jog klubas atsisveikino su vidurio puolėju iš Lenkijos Adamu Lapeta. Dar metus galiojęs kontraktas buvo nutrauktas abipusiu susitarimu.

29-erių metų vidurio puolėjas Vilniaus ekipoje atsidūrė 2016 metų pradžioje, kai po krepšininkų mainų atsisveikino su Alytaus „Dzūkijos" ekipa.

Praėjusiame Lietuvos krepšinio lygos (LKL) sezone 217 cm ūgio milžinas vidutiniškai rinko 4,4 taško bei atkovodavo 2,8 atšokusio kamuolio ir taip sužaidė prasčiausią sezoną per Lietuvoje praleistus metus.

Primename, kad naujasis „Lietuvos ryto" savininkas Antanas Guoga viename iš interviu prasitarė, kad Tomo Pačėso į Vilnių pakviestas lenkas komandoje uždirbo beveik 10 kartų didesnę sumą nei Alytuje.

Šis klubo sprendimas atvers kelią dar vienam legionieriui į vidurio puolėjo poziciją, kuriai, išvykus A. Lapetai ir A. Gudaičiui, reikia pastiprinimo.

alt

Alfa.ltReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklama


Reklaminis skydelis

Reklama