Reklaminis skydelis

Paieška
Draugai

Reklaminis skydelis

Apsilankyk!

Nuorodos

MyPlan.lt - interneto ir TV tiekėjai

Kobe į NBA istoriją įsirašė su unikaliu pasiekimuPrieš kelias dienas JAV žiniasklaidoje pasirodė pranešimų, jog Los Andželo „Lakers" klubas nusprendė į „Staples Center" arenos palubes iškelti marškinėlius su Kobes Bryanto pavarde. Vis dėlto, buvo nežinoma, kuriuo numeriu pažymėtus marškinėlius klubas pakabins arenos palubėje.

Trečiadienį klubas oficialiai paskelbė, jog pakabinti „Staples Center" palubėje bus klubo legendos marškinėliai ir su 8, ir su 24 numeriu.

Abonementų turėtojai jau buvo informuoti, kad laukia ypatingas renginys, kuris turėtų įvykti gruodžio 18-ąją dieną, kuomet „Lakers" susikaus su NBA čempionais Oklando „Golden State Warriors".

Bryantas su 8 numeriu pažymėtais marškinėliais „Lakers" gretose rungtyniavo nuo 1996 iki 2006 metų, o tuomet iki 2016 metų jo marškinėlių skaičius buvo 24.

Pirmoje karjeros pusėje gynėjas iškovojo 3 NBA titulus ir pelnė 16866 taškus, o vilkėdamas 24 numeriu pažymėtus maškinėlius – 2 NBA čempionų žiedus ir pelnė 16777 taškus. Gerbėjų labiau vertinama antroji K. Bryanto karjeros dalis, kadangi tuo metu jis ne tik buvo geriausias „Lakers" žaidėjas, tačiau ir buvo laikomas vienu geriausių krepšininkų lygoje.

Prieš metus karjerą baigęs Bryantas 18 kartų dalyvavo „Visų žvaigždžių" rungtynėse, laimėjo 5 NBA žiedus, dukart tapo NBA finalo serijos MVP ir kartą – reguliariojo sezono MVP.

Bryantas taps dešimtuoju krepšininku, kurio marškinėliai kabės „Lakers" arenos palubėse. Prieš tai apdovanoti Wiltas Chamberlainas, Elginas Bayloras, Gailas Goodrichas, Magicas Johnsonas, Abdul-Jabbaras, Shaquille'as O'Nealas, Jamesas Worthy, Jerry Westas ir Jamaalas Wilkesas.

alt
Alfa.ltReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklama


Reklaminis skydelis

Reklama