Reklaminis skydelis

PaieškaDraugai

Reklaminis skydelis

Apsilankyk!

Nuorodos

MyPlan.lt - interneto ir TV tiekėjai

Realybė ar šūvis pro šalį? „Žalgiris“ Eurolygos komandų reitinge atsidūrė arti dugnoApie Europos krepšinį rašančio tinklalapio Eurohoops.net apžvalgininkai jau rytoj prasidėsiančio Eurolygos turnyro proga sudarė joje dalyvausiančių komandų reitingą.

Šis buvo sudarytas remiantis penkiais griežtais kriterijais: sudėties stiprumu, susižaidimu, komandos statusu ir svoriu Europos krepšinyje, tarpsezonio pirkiniais bei tuo, kiek toli komandos gali nužygiuoti ateinančiame sezone.

Vienintelis Lietuvos atstovas stipriausiame Europos klubinio krepšinio turnyre – Kauno „Žalgiris" – reitinge užėmė vos 15-ąją vietą tarp 16 komandų.

Kauniečiai už visas penkias kategorijas gavo po šešis balus iš 10 galimų, o iš viso surinkę 30 balų aplenkė tik Belgrado „Crvena Zvezda", kuriems taip pat skirta 30 balų.

1 balu „Žalgirį" aplenkė ir 14 vietoje liko Joano Plazos vadovaujama Malagos „Unicaja", dviem – Manto Kalniečio ir Artūro Gudaičio atstovaujama Milano „AX Armani" ekipa.

„Naująjį sezoną „Žalgiris" pasitinka be keleto kertinių savo žaidėjų puikiame praėjusių metų pasirodyme: Leo Westermanno, Luko Lekavičiaus, Renaldo Seibučio ir Brocko Motumo, bet su pilnais pasitikėjimo likusiais Kevinu Pangosu, Pauliumi Jankūnu ir Artūru Milakniu, o taip pat ir entuziazmu iš Aaronu White'o bei Brandono Davieso. Žinoma, nereikia pamiršti ir Eurolygos legendos, trenerio Šarūno Jasikevičiaus. Nesvarbu, ar kauniečiai pasieks savo tikslą, vienas dalykas yra aiškus: kiekvienos rungtynės „Žalgirio" arenoje bus tikras skanėstas kiekvienam krepšinio gerbėjui, o ypač kauniečiams, kuriems krepšinis yra kažkas unikalaus", – rašoma apžvalgoje.

Reitingo viršuje atsidūrė praėjusio sezono čempionai – Stambulo „Fenerbahce" krepšininkai, o jiems įkandin seka Maskvos CSKA, Madrido „Real", Pirėjo „Olympiacos" ir Atėnų „Panathinaikos".

Naująjį sezoną žalgiriečiai pradės jau šį penktadienį, susitikdami su vienintele „Eurohoops" reitinge aplenkta „Crvena Zvezda" komanda.alt
Alfa.ltReklama

ReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklama


Reklaminis skydelis

Reklama