Reklaminis skydelis

PaieškaDraugai

Reklaminis skydelis

Apsilankyk!

Nuorodos

MyPlan.lt - interneto ir TV tiekėjai

„Lietuvos ryto“ dalininkai įgėlė A. Guogai ir išdėstė savo poziciją dėl „MG Baltic“ rėmimo sandorioVilniaus „Lietuvos rytas" ketvirtadienio rytą buvo minimas spaudoje dėl vieno iš klubo dalininkų Antano Guogos pasisakymų. Europarlamentaras teigė, jog pasirašyta sutartis su koncernu „MG Baltic" buvo be jo leidimo žinios. Dėl šios priežasties A. Guoga reikalavo klubo generalinio direktoriaus Dariaus Gudelio atsistatydinimo bei Vilniaus mero Remigijaus Šimašiaus pasiaiškinimo.

Susirinkę klubo dalininkai nutarė, kad A.Guogos noras, šalinti iš valdybos D.Gudelį nėra pagrįstas, o iš paties klubo prezidento lūpų skrieja teiginiai, kuriuose trūksta konkretumo.

„Jeigu jis, kaip klubo prezidentas mato, kad kažkas yra ne taip, gal galėtų paaiškinti, kas yra ne taip, nes kol kas atrodo viskas labai miglotai ir daugiau primena politinį šou, o ne dalykišką bendravimą ar juo labiau vadovavimą klubui", – sakė R.Šimašius, čia pat pažymėjęs, jog yra labai susidomėjęs ir norėtų paklausti klubo vadovo, kaip jam sekasi įgyvendinti savo įsipareigojimus ir pažadus, kuriuos yra deklaravęs.

Vienas dalininkų Linas Kleiza spaudos konferencijoje pažymėjo, kad klube situacija šiuo metu yra skaidri, labiau nesiseka ir neramina situacija krepšinio aikštelėje, o D.Gudelis ir toliau turėtų likti ir dirbti klube.„Lietuvos ryto“ klubas, atsižvelgdamas į viešoje erdvėje paskelbtą klubo prezidento A. Guogos informaciją apie sutartį su „MG Baltic“, visuomenei ir žiniasklaidos atstovams nori išdėstyti savo poziciją:

1. A.Guoga, kaip „Lietuvos ryto“ klubo prezidentas, turėjo visą informaciją ir žinojo apie sutartį su koncernu „MG Baltic“. Norime pabrėžti, kad sutartis buvo pasirašyta ankstesnių klubo savininkų 2017 metų gegužės 22 dieną. Sutartis sudaryta dviems sezonams ir numatyta parama jau gauta 2017 metų gegužės 24 dieną. Jokios naujos sutarties su „MG Baltic“ nėra pasirašyta.

2. A.Guoga tapo „Lietuvos ryto" klubo dalininku perėmęs dalis iš ankstesnių savininkų ir įsipareigojo vykdyti tam tikrus fininansinius klubo įsipareigojimus.

Klubas mano, kad, šiuo atveju, būtų tikslinga paviešinti šią sutartį visuomenei. Tačiau, atsižvelgiant į konfidencialumo sąlygas, klubas prašo A.Guogos leidimo paviešinti sutarties detales ir kaip ji yra vykdoma.

3. Dar kartą peržiūrėję klubo sudarytas sutartis su rėmėjais ir kitais klubo partneriais, dalininkai nenustatė Dariaus Gudelio veiksmuose jokių pažeidimų, todėl išreiškė visišką pasitikėjimą, teigiamai įvertino jo jau nuveiktus darbus ir palaiko jį tolimesnėje veikloje „Lietuvos ryto" klubo labui.

Klubo dalininkai, įvertinę situaciją, liko nesupratę tokio A.Guogos pareiškimo, jo turinio ir tikslų. Todėl nutarta šaukti klubo dalininkų susirinkimą ir pakviesti A.Guogą pasiaiškinti.

Dalininkai sutartinai pareiškė, kad klubas išlieka vieningas.alt


bcvilnius.lt
Reklama

ReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklama


Reklaminis skydelis

Reklama