Reklaminis skydelis

PaieškaDraugai

Reklaminis skydelis

Apsilankyk!

Nuorodos

MyPlan.lt - interneto ir TV tiekėjai

A. Guoga ieško, kam perleisti „Lietuvos ryto“ akcijasVilniaus „Lietuvos ryto" dalininku vasarą tapęs Antanas Guoga gali jau artimiausiu metu trauktis iš sostinės klubo valdybos. Tinklalapis 15min.lt skelbia, kad klubo prezidentas jau ieško, kam perleisti savo turimas akcijas.

Europarlamentarui priklauso 20 proc. „Lietuvos ryto" akcijų. Dar tiek pat valdo generalinio direktoriaus pareigas einantis Darius Gudelis. Didžiausias akcijų paketas priklauso Vilniaus savivaldybei – 40 proc.

Apie A. Guogos siekį parduoti ar padovanoti dalį turimų akcijų portalui 15min.lt prasitarė ir D. Gudelis.

„Šiandien mes išgirdom tokią informaciją iš klubo teisininko. Antanas su juo susisiekė ir pateikė tam tikrus savo pamąstymus. Sprendimo mes šiandien nepriėmėm. Pirmiausia mes norim išgirsti Antano paaiškinimą ir pasiaiškinimą, ką jis turėjo omeny puldamas savo klubą", – teigė generalinis klubo direktorius.

Taip pat skelbiama, jog A. Guoga vėluoja vykdyti savo finansinius įsipareigojimus klubui. Manoma, kad europarlamentaras buvusiam klubo prezidentui Gedvydui Vainauskui vis dar skolingas maždaug 600 tūkst. eurų.

Apie vangiai įgyvendinamus Guogos įsipareigojimus puse lūpų šiandien užsiminė ir Vilniaus meras Remigijus Šimašius.

„Man labai įdomu, kaip Antanui sekasi realizuoti įsipareigojimus, kuriuos jis ne kartą deklaravo. Kol kas neturiu žinių, kad savo įsipareigojimus jis būtų realizavęs", – sakė Šimašius.
alt


Alfa.ltReklama

ReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklama


Reklaminis skydelis

Reklama