Reklaminis skydelis

PaieškaDraugai

Reklaminis skydelis

Apsilankyk!

Nuorodos

MyPlan.lt - interneto ir TV tiekėjai

A. Guoga kerta atgal: „Mes esam atviri įvairiai paramai, tačiau tai nėra vieta tvarkyti koncerno reputacines problemas“ (Atskleidė kiek investavo į ekipą)Vilniaus „Lietuvos ryto“ klube pasijuto nesutarimų vėjai ir ekipos vadovybė tarpusavyje kalbos nebesuranda.

„Lietuvos ryto“ klubo prezidentas Antanas Guoga ketvirtadienio rytą pareiškė, jog pasirašyta sutartis su koncernu „MG Baltic“ buvo be jo leidimo žinios. Dėl šios priežasties A. Guoga reikalavo klubo generalinio direktoriaus Dariaus Gudelio atsistatydinimo bei Vilniaus mero Remigijaus Šimašiaus pasiaiškinimo.

Susirinkę klubo dalininkai nutarė, kad A.Guogos noras, šalinti iš valdybos D.Gudelį nėra pagrįstas, o iš paties klubo prezidento lūpų skrieja teiginiai, kuriuose trūksta konkretumo.

Vienas dalininkų Linas Kleiza spaudos konferencijoje pažymėjo, kad klube situacija šiuo metu yra skaidri, labiau nesiseka ir neramina situacija krepšinio aikštelėje, o D.Gudelis ir toliau turėtų likti ir dirbti klube.Po šio dalininkų susirinkimo savo pozicija išdėstė ir pats A. Guoga, kuris savo komentarą paskelbė socialiniame tinkle „Facebook“.

„Darius Gudelis šiandien paaiškino apie „MG Baltic“ sutartį, – rašė A.Guoga. – Aš vis tiek nepateisinu, nes klubo vadovas šiuo metu užsiima ne naujų rėmėjų paieška, o senų rėmėjų pateikiamu naujais. Man ypač sunku sutikti su pranešimo teiginiu, kad krepšinio klubas ir koncernas turi „unikalią galimybę kartu pradėti rašyti naują klubo istorijos skyrių“. Kol nepasibaigė teisėsaugos tyrimas, negaliu palaikyti koncerno balinimo sostinės krepšinio klubo kanalais ir dėl to kėliau pasitikėjimo klausimą. Tokius pranešimus vertinu kaip #fakenews ir klubo kanalais vykdoma „MG Baltic“ išskaidrinimo kampanija. Jie klaidina ir dalininkus, ir visuomenę, nes į klubą naujos lėšos nėra pritrauktos.

Krepšinio klubas yra atviras įvairiai paramai, tačiau tai nėra vieta tvarkyti koncerno reputacijos problemas. Pažiūrėkime iš tokių perspektyvų: paskelbiama, kad ”MG Baltic” imasi svarbaus vaidmens klube, kuriame didžiausią svorį turi savivaldybė, vadovaujama iš galimos korupcijos bylos besivaduojančių liberalų.

Vietos interpretacijoms daug. Kam tai naudinga?

Ankstesnę sutartį su koncernu daugiau nei prieš metus sudarė buvę savininkai ir sutartis nebuvo deklaruota prieš parduodant man klubo dalis. Po to dar paaiškėjo, kad visi gauti paramos pinigai buvo išleisti ankstesniame sezone.

Atsakydamas į man pateiktus klausimus, pasakysiu trumpai. Savo įsipareigojimus vykdau, todėl nesuprantu, kodėl dėl to keliamos abejonės. Be asmeninių lėšų, jau paskolintų klubui, pritraukiau tokį rėmėją kaip NEM. Mano įnašai ir rėmėjo suteikta parama jau sudaro arti milijono eurų.“

alt

BasketZone.lt ir Alfa.ltReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklama


Reklaminis skydelis

Reklama