Reklaminis skydelis

PaieškaDraugai

Reklaminis skydelis

Apsilankyk!

Nuorodos

MyPlan.lt - interneto ir TV tiekėjai

L. Lekavičius nenori būti lyginamas su Š. Jasikevičiumi (Video)Šią vasarą su Atėnų „Panathinaikos“ rankomis sukirtęs Lukas Lekavičius iškart pajuto didelį vietinių krepšinio gerbėjų dėmesį.

Interviu tinklalapiui Eurohoops.net įžaidėjas atviravo retkarčiais jaučiantis, kad vietiniai jį lygina su kadaise komandoje žaidusiu Šarūnu Jasikevičiumi. Lietuvis „Panathinaikos“ komandoje iš pagarbos buvusiam treneriui net pasirinko tą patį marškinėlių numerį – 19.

„Nenoriu, kad žmonės galvotų apie tai. Nesu kaip Šaras. Nenoriu, kad žmonės manytų: Lukas atvyko čia kaip Šaras. Mes skirtingi žaidėjai, – kuklinosi Lekavičius. – Jo numerį pasirinkau, nes jaučiuosi dėkingas. Jei ne Šaras, galbūt čia net nebūčiau.“

L. Lekavičius „Panathinaikos“ ekipoje dar nedebiutavo dėl vasarą atstovaujant Lietuvos rinktinei patirtos kojos traumos. Pirmąsias rungtynes gynėjas turėtų sužaisti dar šio spalio mėnesį, tačiau lietuvis atskleidė, kad stebėti komandos žaidimą iš šalies – nelengva.

„Sunku stebėti, kai esi traumuotas, bet tai mūsų darbo dalis, visi turi traumų. Stengiuosi tai pamiršti, nors tai taip sunku, atrodo, nori žaisti, bet negali. Nieko negaliu dėl to padaryti“, – sakė krepšininkas.

L. Lekavičius atvykdamas į „Panathinaikos“ jau žinojo, kad lūkesčiai šioje Graikijos čempionų komandoje visada dideli, tačiau tokia atsakomybė įžaidėjo neišgąsdino.

„Tikiuosi, kad pateksime į finalo ketvertą, manau, turime gerą komandą, esame atletiški, greiti, geras treneris, organizacija. Mums reikia tik dirbti kartu ir manau, kad galime prieiti iki finalo ketverto“, – teigė L. Lekavičius.

altAlfa.ltReklama

ReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklama


Reklaminis skydelis

Reklama