MyPlan.lt - interneto ir TV tiekėjai

„Lietuvos ryto“ KMT finale net neturėjo būti? Ketvirtfinalyje teisėjai padarė tris grubias klaidas

Dramatiškai pasibaigusiame Karaliaus Mindaugo taurės (KMT) ketvirtfinalio tarp Vilniaus „Lietuvos ryto“ ir Utenos „Juventus“ mače, kurį laimėjo vilniečiai, viskas galėjo pakrypti kita linkme.

Atlikus daug aistrų sukėlusio teisėjų, Andriaus Malecko, Gvido Gedvilo ir Juozo Barkausko, darbo analizę, rungtynių komisaras pripažino eilę arbitrų klaidų, iš kurių trys buvo padarytos būtent tada, kai sprendėsi rungtynių laimėtojas – per paskutines dvi pratęsimo minutes.

„Išnagrinėjęs Karaliaus Mindaugo taurės turnyro ketvirtfinalio rungtynių įrašą, mačo komisaras pripažino tris teisėjų klaidas per paskutines dvi pratęsimo minutės. Visos trys buvo nepalankios mūsų komandai. Taip pat buvo pripažinta, jog Kenny Gaineso „blokas“ antrajame kėlinyje buvo „švarus“ ir pražanga taip pat užfiksuota bei du baudų metimai skirti neteisingai.

Tiesa, pripažinta ir tai, jog Anthony Irelandas lemiamoje atakoje tikrai pažeidė dvigubo varymo taisyklę, o Arvydui Šikšniui ketvirtajame kėlinyje turėjo būti skirta nesportinė pražanga. Kadangi LKL neleidžia viešinti inspektorių ataskaitos, viso teksto pateikti negalime. Apibendrinant, teisėjų darbas šiame mače komisaro įvertintas „labai solidžiu“, – socialiniame tinkle „Facebook“ viešą žinutę išplatino „Juventus“ klubo atstovai.

Inspektoriaus pareigas šiame mače ėjo Robertas Bukauskis. „Lietuvos rytas“ ketvirtfinalyje per pratęsimą triumfavo 91:88, o vėliau pusfinalyje susitvarkęs ir su Alytaus „Dzūkija“ tik finale turėjo pripažinti Kauno „Žalgirio“ pranašumą.