MyPlan.lt - interneto ir TV tiekėjai

Mėnesį nežaidęs D. Motiejūnas svariai prisidėjo prie sėkmingo starto atkrintamosiose varžybose

Kinijos krepšinio lygoje po mėnesio pertraukos komandos grįžo į aikšteles bei pradėjo atkrintamąsias varžybas. Pergale jose startavo ir Donato Motiejūno atstovaujama Šandongo „Golden Stars“ ekipa.

Ji svečiuose po dramatiškos kovos 104:100 nugalėjo Nandzingo „Dragons“ klubą bei serijoje iki trijų pergalių išsiveržė į priekį 1:0. Antrąsias ir trečiąsias rungtynes ekipos žais jau Šandonge.

D. Motiejūnas buvo vienas pagrindinių savo klubo pergalės kalvių. Aukštaūgis žaidė 31 minutę ir pelnė 24 taškus (8/14 dvit., 0/1 trit., 8/16 baud.), atkovojo 7 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, keturis kartus prasižengė ir triskart suklydo.

Nuostabiai rungtyniavęs lietuvis jau po dviejų kėlinių savo sąskaitoje turėjo 18 taškų, bet dėl Kinijos krepšinio lygos taisyklių, ne visuose kėliniuose leidžiančių vienu metu aikštėje būti daugiau nei vienam legionieriui, lemiamu metu jis praktiškai nežaidė.

Jo vietą aikštėje tuo metu užėmė Ty Lawsonas, susitikimą baigęs su 12 taškų. Rezultatyviausias nugalėtojų gretose buvo vietinis herojus Dingas Yanyuhangas, kuris surinko net 33 taškus ir atkovojo 9 kamuolius.

„Dragons“ gretose žibėjo kitas buvęs NBA krepšininkas Marshonas Brooksas, kuris pelnė 27 taškus, atkovojo 8 kamuolius ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus.

Antrąsias rungtynes komandos žais penktadienį.