Paieška
Draugai

Reklaminis skydelis

Apsilankyk!

Nuorodos

MyPlan.lt - interneto ir TV tiekėjai

Kova dėl „KIDY Tour – Karaliaus Mindaugo taurės 2017“ – geriausioje arenoje Europoje„KIDY Tour – Karaliaus Mindaugo taurės 2017” varžyboms pasirinkta geriausia arena ne tik Lietuvoje, bet ir visoje Eurolygoje. Lemiamos turnyro kovos vyks „Žalgirio“ arenoje, kurią Eurolygos klubų vadovai išrinko geriausia Europoje.

Šešiolikos stipriausių Europos komandų vadovų apklausoje „Žalgiris“ surinko 56,25 proc. geriausios arenos balsų, užtikrintai aplenkdamas antroje vietoje likusį Stambulo „Fenerbahce“ klubą (18,75 proc.).

„Žalgirio“ arena geriausia paskelbta jau trečią kartą nuo 2011-ųjų. Joje vasario 18-19 d. vyks „KIDY Tour – Karaliaus Mindaugo taurės 2017” pusfinalio ir finalo kovos.

„Kauno areną netgi Eurolygos klubų vadovai yra įvertinę kaip geriausią visoje Europoje, todėl mes labai didžiuojamės ir džiaugiamės, kad taurės varžybas galime surengti tokioje vietoje. Esu įsitikinęs, kad puiki atmosfera bus garantuota ir krepšinio gerbėjai neliks nusivylę“ , – sakė Lietuvos krepšinio lygos generalinis direktorius Romualdas Brazauskas.

Jo ranka per „KIDY Tour – Karaliaus Mindaugo taurės 2017” burtų ceremoniją lėmė, kad ketvirtfinalyje susitiks šios komandos:

Vasario 14 d.

Pasvalio „Pieno žvaigždės“ – Prienų–Birštono „Vytautas“ (18:00, Pasvalys)

Utenos „Juventus“ – Vilniaus „Lietuvos rytas“ (18:30, Utena)

Vasario 15 d.

Kauno „Žalgiris“ – Klaipėdos „Neptūnas“ (19:00, Kaunas)

Alytaus „Dzūkija“ – Panevėžio „Lietkabelis“ (19:00, Alytus)Ketvirtfinalio mūšiai vasario 14-15 d. vyks Pasvalyje, Utenoje, Alytuje ir Kaune, o į „Žalgirio“ areną susirinks ketvirtfinalio barjerą įveikusios stipriausios komandos.

Bilietai į „KIDY – Tour Karaliaus Mindaugo taurės 2017“ pusfinalio ir finalo varžybas – jau prekyboje. Juos galima įsigyti „Tiketos“ puslapyje arba kasose. Visų klubų abonementų turėtojams taikoma 30 proc. nuolaida, tačiau likus savaitei iki renginio, ši nuolaida nebegalios.

„Žalgirio“ arena yra didžiausia Baltijos šalyse. Krepšinio rungtynes joje gali stebėti 15,5 tūkst. žiūrovų.

2011-aisiais „Žalgirio“ areną atidarė Lietuvos rinktinė ir lemiamos Europos krepšinio čempionato kovos. Per metus vidutiniškai joje surengiama 110 renginių, sulaukiama apie 600 000 žiūrovų.alt


LKL.ltReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklama


Reklaminis skydelis

Reklama