Reklaminis skydelis

Paieška


Draugai

Reklaminis skydelis

Apsilankyk!

Nuorodos

2015 m. geriausiai LMKL žaidėjai gyvenimo meilę lėmė krepšinisSavaitgalį Klaipėdos miesto Evangelijos bažnyčioje susituokė krepšininkas Modestas Kumpys ir jo išrinktoji, 2015 metais naudingiausia Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) žaidėja pripažinta Monika Grigalauskytė.

Jaunavedžiai vietoje tradicinių vestuvių pasirinko paprastesnę, tačiau labai jaukią šventę.

„Viskas praėjo tobulai, taip, kaip ir buvome suplanavę. Kadangi nelabai norėjome įprastų didelių vestuvių, tai ir daug planuoti nereikėjo, viskas susidėliojo savaime. Ceremonija vyko santuokos rūmuose, o po jos visus pakvietėme į kavinukę paskanauti torto ir šampano. Vakare su šeima keliavome šventinės vakarienės, tuo tarpu sekmadienį santuoką palaiminome bažnyčioje", – apie ypatingo savaitgalio akimirkas lmkl.lt pasakojo M. Grigalauskytė.

Pasveikinti jaunavedžių ir palinkėti laimės susirinko buvusios ir esamos LMKL žaidėjos: Kauno „Hoptrans-Sirenų" įžaidėja Gabrielė Gutkauskaitė, Vengrijoje rungtyniaujanti Eglė Šikšniūtė, Klaipėdos „Fortūnos" gynėja Agnė Černeckytė.

Monikos ir Modesto meilės istorija – išskirtinė. Galima sakyti, jog gyvenimo meilę lėmė abiejų meilė krepšiniui. Įdomiausia tai, jog pati to nežinodama prie šios meilės istorijos stipriai prisidėjo ir Modesto mama, krepšinio trenerė Ramunė Kumpienė.

„Jei ne krepšinis, galbūt taip ir nebūtume susitikę. Modestas mane jau senokai žinojo, buvo susiradęs mano anketą internete ir parašė, taip ir pradėjome bendrauti. Tuo metu aš mokiausi ir sportavau Vilniuje, tačiau kadangi buvo panaikinta programa man teko skubiai ieškoti kur žaisti ir tęsti mokslus.

Gavau du pasiūlymus, vienas iš kurių – Klaipėda. Tuo metu uostamiesčio komandą kaip tik treniravo Modesto mama. Ji apie mūsų bendravimą tada nieko nežinojo, o man atvykus žaisti į Klaipėdą ir pradėjome draugauti", – šypsodamasi prisiminė krepšininkė.Beje, R. Kumpienė 1999 m. įsteigė Klaipėdos miesto krepšinio klubą „Fortūna", o būtent Monika padėjo šiai ekipai 2015 m. iškovoti LMKL bronzos medalius. Praėjusiame sezone Lenkijos čempionate rungtyniavusi M. Grigalauskytė neslepia, jog krepšinis padeda ir santykiuose.

„Dėl to viskas dar paprasčiau. Kadangi abu dirbame tokį patį darbą, vienas kitą labai gerai suprantame, nereikia kažkokių pasiaiškinimų apie nuovargį ar nuotaiką. Viskas ir taip savaime suprantama."

Jau netrukus jaunavedžiai leisis į povestuvinę kelionę, kuri žada būti įspūdinga. Maršrutas skamba taip: Niujorkas – Jamaika – Las Vegasas – San Franciskas.

Prie sveikinimų nuoširdžiai prisideda ir visa Lietuvos moterų krepšinio lyga.alt


LMKL.ltKomentarai  

 
#1 HENRIETTA FERNANDO 2017-10-30 10:40
paskola! paskola !! paskola !!!
Ar ieškote geros reputacijos ir akredituotos privačios paskolos bendrovės, kuri teikia paskolas gyvenimo galimybei. Mes teikiame visų rūšių paskolas labai greitai ir lengvai, asmenine paskola, automobilių paskola, būsto paskola, studentų paskola, verslo paskola, investicinė paskola, skolų konsolidavimas ir dar daugiau. Ar jus bankai ir kitos finansinės institucijos atmetė? Ar jums reikia konsolidavimo paskolos ar hipotekos? Ieškokite ne daugiau, kaip mes esame čia, kad visi jūsų finansiniai rūpesčiai būtų praeities dalykai. Paskolos lėšos skiriamos asmenims ir įmonėms, kuriems reikia 2% finansinės pagalbos. Nr socialinio draudimo numerio reikalaujama ir kredito patikrinimas nereikalingas, 100% garantuotas. Noriu naudoti šią terpę, kad praneštumėte, kad teikiame patikimą ir naudingą pagalbą, ir mes džiaugiamės galėdami pasiūlyti jums paskolą.
Taigi šiandien parašykite mums el. Paštu: (fernandohenrie tta@gmail.com) dabar kreipkitės į paskolą.
Citata
 

Reklama

Reklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklama


Reklaminis skydelis

Reklama