Reklaminis skydelis

Paieška


Draugai

Reklaminis skydelis

Apsilankyk!

Nuorodos

Lietuvos merginų rinktinė triumfavo tarptautiniame R. Šiškausko turnyrePaskutiniąją R. Šiškausko turnyro dieną Lietuvos merginų (U15) rinktinė susitiko su taip pat dar pralaimėjimo nepatyrusia Vokietijos komanda. Po atkaklių rungtynių Lietuvos merginos rezultatu 69:55 (20:15, 20:18, 18:2, 11:20) iškovojo trečiąją pergalę ir pasirodymą Kaune baigė be pralaimėjimų.

Susitikimas prasidėjo atkakliai, žaidimas vyko taškas į tašką ir tik pirmojo kėlinio pabaigą geriau sužaidusios lietuvės įsiveržė į priekį 5 taškų skirtumu 20:15. Antrasis kėlinys taip pat buvo įtemptas, ir nors lietuvės buvo į priekį atitrūkusios per 12 taškų Vokietijos krepšininkės prieš ilgąją pertrauką sušvelnino skirtumą iki 7, rezultatu 40:33. Trečiąjį ketvirtį Lietuvos jaunės pradėjo spurtu 8:0.

Puikiai besigynusios lietuvės varžovėms per visą kėlinį leido įmesti tik 2 taškus ir taip dar labiau padidino savo persvarą pirmaudamos rezultatu 58:35. Ketvirtasis kėlinys sėkmingesnis buvo Vokietijos krepšininkėms, joms pavyko sušvelninti lietuvių turėtą pranašumą, tačiau pergalę rezultatu 69:55 šventė Lietuvos rinktinė. Tai buvo trečioji merginų pergalė iš tiek pat galimų ir tarptautinį R. Šiškausko turnyrą merginos baigė iškovodamos pirmą vietą.

Lietuvos rinktinėje naudingiausiai žaidė Simona Visockaitė surinkusi 13 taškų, atkovojusi 8 kamuolius ir padariusi 2 rezultatyvius perdavimus. Svariai prie Lietuvos pergalės prisidėjo Audronė Zdanevičiūtė pelniusi 13 taškų, atkovojusi 5 kamuolius, padariusi 2 rezultatyvius perdavimus ir Urte Čižauskaitė surinkusi 12 taškų, atkovojusi 3 kamuolius ir padariusi 1 rezultatyvų perdavimą.

Rezultatyviausia Vokietijos merginų rinktinėje buvo Rebeka Lagerpusch, surinkusi 13 taškų ir atkovojusi 4 kamuolius. Taip pat komandoje pasižymėjo Lotta Stach pelniusi 10 taškų, atkovojusi 4 kamuolius ir padariusi 3 rezultatyvius perdavimus.alt


Musukrepsinis.ltReklama

Reklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklama


Reklaminis skydelis

Reklama