Reklaminis skydelis

Paieška


Draugai

Reklaminis skydelis

Apsilankyk!

Nuorodos

MyPlan.lt - interneto ir TV tiekėjai

„Sūduvos-Mantingos“ gynėjų grandį stiprina M. KadzevičiusSudėties komplektacijos darbus tęsianti Marijampolės „Sūduva-Mantinga" gynėjų liniją sustiprino dar vienu žaidėju.

NKL čempionai oficialiai praneša, kad Marijampolėje kitą sezoną rungtyniaus 192 cm atakuojančio gynėjo ir įžaidėjo pozicijose galintis rungtyniauti šiaulietis Mantas Kadzevičius.

Praėjusį sezoną Kadzevičius rungtyniavo Joniškio „Delikateso" komandoje, kurioje NKL pirmenybėse per rungtynes vidutiniškai pelnė po 7 taškus, atkovojo po 3,7 kamuolio bei atliko po 3,9 rezultatyvaus perdavimo.

Kadzevičiui žaidimas Marijampolėje tikrai nebus svetimas, kadangi gynėjas gimė būtent šiame mieste. Tačiau kaip dabar krepšininkas teigė tinklalapiui „suduva-mantinga.lt", stimulas atvykti į Suvalkiją jam buvo ne tik šia gyvenantys giminaičiai.

„Kiek žinau, buvo renkama draugiška, konkurencinga ir svarbiausia – kovinga komanda. Smagu, kad čia visada keliami aukščiausi tikslai. Didelę įtaką atvykti čia man padarė treneris Rytis Vaišvila, kuris pats yra žaidęs mano pozicijoje ir netgi yra olimpinis medalininkas. Jo patarimai bus labai naudingi.

Man smagu grįžti ten, kur gimė noras sportui. Dėdės, tėvai, brolis, pusbroliai... Visi šeimoje sportavo. Netgi senelė yra atstovavusi šalies rinktinei, todėl natūralu, kad dauguma giminių nepraleidžia nė vienų Marijampolės komandos namų rungtynių ir energingai palaiko", – pasidžiaugė Kadzevičius.

26-erių metų gynėjui nėra svetimos ir LKL kovos, kur jis vilkėjo Kauno „Baltų" ir „Aisčių" bei Vilniaus „Sakalų" ekipų marškinėlius.

Dabar šiaulietis keliasi į Marijampolę, tačiau apie savo tikslus garsiai nekalba.

„Tiek mano, tiek ir komandos tikslai yra atiduoti visą save. Jei stengiesi visada, negalvojant apie rytojų, tai ir rezultatas ateina savaime", – tikino krepšininkas.alt
NKLyga.ltReklama

Reklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklama


Reklaminis skydelis

Reklama