Reklaminis skydelis

PaieškaDraugai

Reklaminis skydelis

Apsilankyk!

Nuorodos

MyPlan.lt - interneto ir TV tiekėjai

18 dienų į Lietuvą keliavęs B. Wanamakeris galop prisijungė prie „Vyčio“Rugpjūčio 28-ąją dieną Šakių „Vytis" pradėjo pasiruošimo stovyklą naujam sezonui, tačiau dėl susidariusios situacijos pirmoje treniruotėje nesulaukė Briano Wanamakerio. Kaip paaiškėjo vėliau, tai buvo tik problemų pradžia.

Wanamakeris į pirmąją treniruotę negalėjo atvykti dėl stichinės audros Hjustone. Krepšininkas į Europą išskrido tik rugsėjo 1-ąją, tačiau Varšuvos oro uoste jo laukė naujos problemos – amerikiečiui nebuvo leista peržengti Šengeno zonos, kadangi praėjusį sezoną „Šilutės" klubas nesutvarkė amerikiečio dokumentų.

„Šilutė" manimi nepasirūpino, todėl aš už JAV ribų išbuvau ilgiau nei galėjau. Dėl to man nebuvo leista patekti į šalį. Tai buvo klaida, todėl aš ant „Šilutės" nepykstu. Tikrai nesitikėjau, kad taip nutiks", – svetainei „bcvytis.lt" sakė vakar į Lietuvą atvykęs Wanamakeris.

Kol „Vyčio" krepšininkai plušo treniruotėse, Wanamakeris išskrido į Turkiją, apsigyveno pas savo brolį dvynį Bradley Wanamakerį bei kartu su juo dalyvavo Stambulo „Daruššafaka" klubo treniruotėse.

„Stambule viskas buvo gerai, atrodė lyg pratęstos vasaros atostogos, tik kitoje šalyje", – mintimis dalinosi krepšininkas.

Galop, sutvarkius visus dokumentus, Wanamakeriui buvo leista atvykti į Lietuvą. „Vytis" sportuoja daugiau nei tris savaites, todėl Wanamakeris turės stipriai paplušėti, kad pasivytų komandos draugus.

„Taip, aš esu pasiruošęs tapti komandos lyderiu. Tam prireiks šiek tiek laiko, reikia priprasti prie ekipos ir komandos draugų, kadangi jie jau sportuoja tris savaites. Bet aš esu pasiruošęs", – teigė krepšininkas.

Be Wanamakerio „Vytis" draugiškame turnyre Palangoje iškovojo visas tris pergales ir laimėjo pirmąją vietą. Amerikietis sako, kad dėl pergalių atiduos visas jėgas.

„Turiu būti pavyzdžiu aikštelėje – atiduoti visą save žaidimui, kovoti, bendrauti – manau, kad tai yra dalis lyderystės komandoje. Vasarą stengiausi pagerinti savo individualias savybes ir fizinę būklę, todėl sportavau baseine ir krepšinio aikštelėje", – kalbėjo gynėjas.

Wanamakeris su „Vyčio" apranga sirgaliams pasirodys jau šį savaitgalį, kuomet Šakiuose vyks Modesto Paulausko taurės turnyras. Penktadienį 17 val. „Vytis" turnyro pusfinalyje susigrums su „Jonava", o šeštadienį vyks finalų diena.

alt


NKLyga.lt
Reklama

ReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklama


Reklaminis skydelis

Reklama