Reklaminis skydelis

PaieškaDraugai

Reklaminis skydelis

Apsilankyk!

Nuorodos

MyPlan.lt - interneto ir TV tiekėjai

„Lietuvos rytas“ iš savivaldybės papildomos finansinės injekcijos nesulauksMindaugas Augustis | DELFI.lt ir Krepsinis.lt

Trečiadienį Vilniaus savivaldybės taryba atmetė siūlymą, kuris būtų neribotam laikui atidėjęs sprendimą skirti po papildomus pusę milijono eurų dviem profesionaliems sostinės sporto klubams. Tiesa, kaip teigia šioms pinigų dalyboms bandęs pasipriešinti meras Remigijus Šimašius, kol kas „Lietuvos ryto“ krepšininkai ir „Žalgirio“ futbolininkai finansinės injekcijos vis tiek nesulauks.

Trečiadienį savivaldybės taryba svarstė pasiūlymą skirti milijoną „Lietuvos rytui“ ir „Žalgiriui“ tik tuo atveju, jei lėšų pakaks miesto tvarkymo, mokyklų remonto, popamokinio krepšelio ir kitoms reikmėms.

„Tai yra miesto prioritetai, o žaidimai ir visa kita tegali būti finansuojami, jei lieka pinigų“, – argumentavo klausimą pristatęs tarybos narys Liutauras Stoškus.

Kaip pabrėžė meras Remigijus Šimašius, bet kokiu atveju pervesti milijono eurų klubams negalima, kol neįgyvendintas protokolinis nutarimas dėl didesnio savivaldybės svorio „Lietuvos ryto“ ir „Žalgirio“ dalininkų susirinkimuose.

„Reikia pripažinti faktą: chaosas užvirtas, atgal jo nebeatvirsime, vienaip ar kitaip šitą klausimą reikės išspręsti“, – sakė R. Šimašius.

Vilniaus savivaldybė šiais metais „Lietuvos rytui“ jau skyrė 1,16 mln. eurų

Visą straipsnį skaitykite čia

altalt

DELFI.lt ir Krepsinis.lt

Reklama

ReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklama


Reklaminis skydelis

Reklama