Reklaminis skydelis

PaieškaDraugai

Reklaminis skydelis

Apsilankyk!

Nuorodos

MyPlan.lt - interneto ir TV tiekėjai

R. Kurtinaitis – apie techninius nesklandumus arenoje, prastą gynybą ir psichologijąVilniaus „Lietuvos rytas“ naująjį Europos taurės sezoną pradėjo nesėkme. Beveik visas rungtynes Bilbao „RETAbet“ besiviję sostinės krepšininkai žaisdami „Siemens“ arenoje šiemet suklupo jau trečiąjį kartą.

Po pralaimėjimo vyriausiasis treneris Rimas Kurtinaitis išskyrė, kad ekipai pritrūko kovingumo ir energijos.

„Turėjome problemų su kovingumu. Pritrūko energijos, kaip ir rungtynėse su „Žalgiriu“. Padarėme daug smulkių klaidų aikštelėje, prametėme daug metimų ir dėl to pralaimėjome“, – sakė treneris.

Sekmadienį „Žalgiriui“ leidę įmesti tik 70 taškų, šiandien nuo Bilbao klubo vilniečiai praleido net 93. Strategas dėl to kaltino asmeninę gynybą.

„Turėjome problemų asmeninėje gynyboje. Puolime gal truputį pritrūko sėkmės, bet pagrindinė problema buvo gynyba. Ypač – asmeninė gynyba, per lengvai leidome pelnyti taškus vienas prieš vieną.“R. Kurtinaitis po pralaimėjimo „Lietkabeliui“ teigė, jog ekipa buvo pernelyg išvarginta krūvių, o tai galėjo būti viena esminių nesėkmės priežasčių

„Dabar dar dirbam. Kiek sumažinom krūvius ir rezultatas yra geresnis. Buvo prošvaisčių, bet tokiose situacijose, kur turim realizuoti baudos metimus ar tritaškius, mums nepasisekė“, - aiškino treneris.

Prieš rungtynes R. Kurtinaitis teigė, kad sieks greitą žaidimą mėgstančius „RETAbet“ krepšininkus įvelti į pozicinį žaidimą. Vis dėlto, šis planas visiškai nepasiteisino.

„Užstrigome poziciniame puolime, per lėtai judėjo kamuolys. Per atsargiai pradėjome rungtynes. Kai žaidi namie turi turėti dvigubai energijos, bet aš jos nejutau. Žaidimas pagyvėjo su Jomantu aikštelėje, bet iš esmės trūksta pataikymo. Džiaugiuosi dėl Barono, jis buvo toks, koks turėjo būti, bet neturėjome Madgeno, Giedraičio“, - sakė strategas.

Vienas „Lietuvos ryto“ lyderių Rokas Giedraitis aikštėje praleido vos 10 minučių ir taškų nepelnė.

„Giedraitis padarė eilę paprastų klaidų, aikštėje jautėsi nejaukiai. Aš tikiuosi iš jo daug, bet šiandien jam nepavyko“, – sprendimą antroje pusėje nebesiremti jaunu lietuviu aiškino vyriausiasis vilniečių treneris.

Kaip ir sekmadienio mače prieš „Žalgirį“, „Siemens“ arenoje ir vėl netrūko techninių nesklandumų. Dėl švieslentės problemų trečiojo kėlinio pradžia buvo atidėta keliolika minučių. Vis dėlto, R. Kurtinaitis šia priežastimi pralaimėjimo neaiškino.

„Tai nėra pagrindinė priežastis, nes abiem komandoms yra vienodos sąlygos. Bet žinoma, žaidėjus užvedinėji ir nuteikinėji aukščiausia forma, o tai nėra gerai jiems. Bet kiek girdėjau, tai nebuvo „Siemens“ arenos problema, bet kažkas susiję su transliacija. Žinoma, norėtųsi išeiti, padaryti apšilimą ir žaisti, bet tai nėra priežastis, kodėl pralaimėjome“, – teigė treneris.

„Lietuvos rytas“ šiandien, kaip ir sekmadienį prieš „Žalgirį“, išmetė itin daug tritaškių – 27.

„Atėjus Mavrokefalidžiui daugiau žaidžiame „apačioje“, bet turime Carterį ir Petersoną, kurie aukšti, bet po krepšiu negali su jais žaisti. Galbūt nebūtų tiek daug tritaškių metimų, jeigu pavyktų pataikyti paprasčiausius metimus. Jautėsi iš žaidėjų per didelis susikaustymas, susivaržymas, nors žaidėjai patyrę“, - sakė R. Kurtinaitis.

Rungtynėse netrūko progų perlaužti susitikimą, bet visas jas vilniečiai iššvaistė pramesdami iš pažiūros lengvus metimus.

„Aš manau, kad tai psichologiniai barjerai, bet negalime prieš rungtynes pasakyti žaidėjams „eikit, žaiskit ir nesirūpinkit, kaip bus, taip bus“. Bet turime išmokti susitvarkyti su atsakomybe, juk žinome, kas yra Europos taurė. Turime išmokti pataikyti su žinojimu, kad šitos rungtynės yra svarbios, kad mes privalome laimėti namie. Ką mes galime pakeisti? Nemesti juk negalime“, - teigė strategas.

Jau šeštadienį Vilniaus klubo laukia dar vienas rimtas išbandymas – dvikova su antrąją vietą LKL užimančiu Klaipėdos „Neptūnu“. Ar pakaks laiko atlaikyti tokį tvarkaraštį?

„Privalome atlaikyti. NBA žaidžia 82 rungtynes ir nesiskundžia, tad ir mes negalime skųstis“, - nukirto treneris.

Tuo metu pergalę iškovojusios Ispanijos komandos treneris liko patenkintas savo komandos pasirodymu.

„Labai džiaugiuosi savo komandos žaidimu. Ketvirtajame kėlinyje, kai „Lietuvos rytas“ taikė spaudimą, turėjome problemų, bet susitvarkėme su tuo“, – kalbėjo Bilbao ekipos strategas Carlesas Duranas.

Ateinančią savaitę „Lietuvos ryto“ laukia išvyka į Belgradą ir susitikimas su „Partizan“ krepšininkais.alt


Marius Milašius | Alfa.ltReklama

ReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklama


Reklaminis skydelis

Reklama