Reklaminis skydelis

PaieškaDraugai

Reklaminis skydelis

Apsilankyk!

Nuorodos

MyPlan.lt - interneto ir TV tiekėjai

A. Guoga nepatenkintas nauja parama klubui: D. Gudelis turi trauktis iš pareigų, R. Šimašius – pasiaiškintiTrečiadienį viešai paskelbta informacija, kad Vilniaus „Lietuvos rytas“ sudarė rėmimo sutartį su koncernu „MG Baltic“, nemaloniai nustebino klubo prezidentą Antaną Guogą. Dėl šios situacijos verslininkas tikisi, jog iš pareigų pasitrauks komandos direktorius Darius Gudelis.

Vienas „Lietuvos ryto“ vadovų pareiškė, kad paramos sutartis nebuvo derinta nei su „Lietuvos ryto“ valdyba, nei su juo pačiu. Taip pat europarlamentaras reikalauja Vilniaus mero Remigijaus Šimašiaus pasiaiškinimo.

„Situacija, kai klubas slapčia pasirašo paramos sutartį su prokurorų pareikštų įtarimų korupcija slegiamu koncernu, pastato į dviprasmišką padėtį tiek klubo savininkus, tiek kitus rėmėjus, tiek visus vilniečius, kurie ir yra tikrieji „Lietuvos ryto“ krepšinio komandos savininkai. Aš nedelsdamas išsiųsiu pranešimą klubo akcininkams, kuriame reikalausiu nušalinti šiuo metu klubo direktoriaus pareigas einantį Darių Gudelį nuo pareigų, o Vilniaus miesto savivaldybei, kuri yra didžiausia „Lietuvos ryto“ klubo akcininkė, atstovaujantį merą Remigijų Šimašių raginu nedelsiant išviešinti ir minėtą paramos sutartį, ir aplinkybes bei argumentus, kodėl ji buvo sudaryta.

Tai turi būti padaryta tuojau pat, kad būtų užkirstas kelias interpretacijoms apie per krepšinio klubą galimai plaunamus pinigus, skirtus „MG Baltic“ ar Liberalų sąjūdžio, kuriam vadovauja Šimašius, mundurui skalbti“, – per interviu su Delfi.lt sakė A. Guoga.

Šiuo metu Australijoje esantis A. Guoga bandė susisiekti su D. Gudeliu ir paprašyti jo pasiaiškinimo, tačiau sulaukė tik direktoriaus žinutės.

„Jis man parašė, kad „ta sutartis buvo sudaryta dar Gedvydo (Vainausko, buvusio „Lietuvos ryto“ akcininko), ir tu tai žinai“. Tai aš dabar sakau, kad tik atėjęs į klubą užuominomis buvau iš Gudelio girdėjęs apie kažkokią buvusią sutartį tarp „Lietuvos ryto“ ir „MG Baltic“, kurios suma buvo 150 tūkst. eurų. Bet aš nežinau, ar ta suma tuomet pasiekė klubą, ar ją gavo kas nors kitas, – tai buvo iki man ateinant.

Manau, kad komanda šitų pinigų nematė, o šia parama buvo savotiškai apmokėta tyla, kad „Lietuvos ryto“ žiniasklaidos grupė neeskaluotų korupcijos skandalo, į kurį tuomet pateko „MG Baltic“. Bet iš vakarykščio klubo pranešimo aš susidariau įspūdį, kad dabar pasirašyta nauja paramos sutartis, todėl aš ir sakau – kas, ką ir kada įgaliojo ją pasirašyti ir kokie buvo tokio sandorio argumentai bei suma. Kitaip nei visa tai paviešinant, paaiškinti nėra įmanoma, todėl aš raginu poną Šimašių tą padaryti nedelsiant“, – teigė A. Guoga.

Daugiausia „Lietuvos ryto“ akcijų priklauso Vilniaus miesto savivaldybei (40 proc.). A. Guoga ir D. Gudelis turi po 20 proc. akcijų, Linas Kleiza – 10 proc. o bendrovės „VšĮ Vilniaus sporto klubas Perlas“ ir „Norvelita“ – po 5 proc.alt

Alfa.lt

Reklama

ReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklama


Reklaminis skydelis

Reklama