Reklaminis skydelis

PaieškaDraugai

Reklaminis skydelis

Apsilankyk!

Nuorodos

MyPlan.lt - interneto ir TV tiekėjai

Chaosas „Lietuvos ryto“ klubo valdyboje: apie „MG Baltic“ paramą dauguma dalininkų nežinojo?„Lietuvos ryto" klube pakvipo nesutarimų vėjais, todėl klubo dalininkai dar ketvirtadienio popietę šaukia neeilinį susirinkimą, kurio metu pagrindinė diskusija virs dėl naujo klubo rėmėjo „MG Baltic" paramos, apie kurią, kaip teigia klubo dalininkai žinojo tikrai ne visi.

Primename, kad trečiadienį viešai paskelbta informacija, kad Vilniaus „Lietuvos rytas" sudarė rėmimo sutartį su koncernu „MG Baltic", tačiau aiškėja, kad dabartinis klubo prezidentas Antanas Guoga apie tai nieko nežinojo, o tai sukėlė nemažą pastarojo pasipiktinimą.

Dėl šios situacijos verslininkas tikisi, jog iš pareigų pasitrauks komandos direktorius Darius Gudelis, tai pat šešėlį metė ir ant Vilniaus savivaldybės vadovo Remigijaus Šimšiaus.

„Situacija, kai klubas slapčia pasirašo paramos sutartį su prokurorų pareikštų įtarimų korupcija slegiamu koncernu, pastato į dviprasmišką padėtį tiek klubo savininkus, tiek kitus rėmėjus, tiek visus vilniečius, kurie ir yra tikrieji „Lietuvos ryto" krepšinio komandos savininkai. Aš nedelsdamas išsiųsiu pranešimą klubo akcininkams, kuriame reikalausiu nušalinti šiuo metu klubo direktoriaus pareigas einantį Darių Gudelį nuo pareigų, o Vilniaus miesto savivaldybei, kuri yra didžiausia „Lietuvos ryto" klubo akcininkė, atstovaujantį merą Remigijų Šimašių raginu nedelsiant išviešinti ir minėtą paramos sutartį, ir aplinkybes bei argumentus, kodėl ji buvo sudaryta", – ryte portalui Delfi komentavo A.Guoga.

Tiesa, sostinės meras taip pat sureagavo į naujo klubo rėmėjo atėjimą, anot R.Šimašius, jis taip pat nieko nežinojo apie koncerno paramą klubui, todėl dar šiandien norima išsiaiškinti, kokia situaciją klube ir kaip „MG Baltic" parama atkeliavo iki „Lietuvos ryto" klubo.

„Yra klubo prezidentas, yra direktorius, ir panašu, kad klubo prezidentas šiuo metu visiškai nevaldo situacijos. Artimiausiu metu ketinu paklausti paties Antano Guogos, kaip jam sekasi įgyvendinti įsipareigojimus dėl klubo ateities. Be jokios abejonės, dėl šios situacijos bus šaukiamas klubo dalininkų susirinkimas", - BNS perduotame komentare sako Vilniaus miesto meras Remigijus Šimašius.

Primename, kad daugiausia „Lietuvos ryto" akcijų priklauso Vilniaus miesto savivaldybei (40 proc.). A. Guoga ir D. Gudelis turi po 20 proc. akcijų, Linas Kleiza – 10 proc. o bendrovės „VšĮ Vilniaus sporto klubas Perlas" ir „Norvelita" – po 5 proc.
alt

Alfa.ltReklama

ReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklama


Reklaminis skydelis

Reklama