MyPlan.lt - interneto ir TV tiekėjai

LKL sunkiasvorių kaktomušoje – dramatiška „Lietuvos ryto“ pergalė

Sekmadienį krepšinio gerbėjų tikrai neturėjo nuvilti „Betsafe–LKL" čempionato akistata Kaune tarp lyderio „Žalgirio" ir Vilniaus „Lietuvos ryto". Paskutinių sekundžių dramoje pergalę 65:63 išplėšė „Lietuvos rytas".

Po vilniečių pergalės šio sezono tarpusavio serijos rezultatas tapo 1-1.

Paskutinį kartą „Lietuvos ryto" ekipa „Žalgirio" komandą nugalėjo 2016 metais Vilniuje vykusiame Karaliaus Mindaugo Taurės turnyre.

Iki rungtynių pabaigos likus žaisti 7 sekundes prie baudų metimo linijos stojęs Benas Madgenas realizavo vos vieną metimą ir taip paliko laiko kauniečiams, tačiau lemiama „Žalgirio" ataka buvo nesėkminga ir pergalę šventė „Lietuvos rytas".

„Žalgiriui" neužteko ir fantastiškas rungtynes sužaidusio kapitono Pauliaus Jankūno pastangos. Puolėjas per 20 aikštėje praleistų minučių pelnė 18 taškų, atkovojo 7 kamuolius ir perėmė vieną kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei surinko 30 naudingumo balus.

Rungtynes kur kas geriau pradėjo „Lietuvos rytas", jau pirmajame kėlinyje susikrovęs dviženklį pranašumą (16:5). Po šalto dušo atsigavę kauniečiai ketvirčio pabaigoje pasivijo varžovus (16:18). Antrajame kėlinyje vyko arši kova, kurios įkarštyje technine pražanga buvo nubaustas Š. Jasikevičius. Prieš ilgąją pertrauką minimalia persvara pirmavo vilniečiai – 30:29.

Trečiajame kėlinyje intriga virė toliau, o prieš lemiamą ketvirtį trijų taškų pranašumą turėjo „Žalgiris" (51:48). Didžiąją ketvirtojo kėlinio dalį kauniečius besiviję svečiai po T. Petersono baudų persvėrė rezultatą savo naudai (62:61).

Naujausi Krepšinio Bateliai Pigiau - Superfanas.lt

„Lietuvos rytas“: Travisas Petersonas 17, Martynas Echodas 14 (4 blk., 23 n. b.), Rokas Giedraitis ir Benas Magdenas (7 atk. kam.) po 10, Loukas Mavrokefalidis 6.

„Žalgiris“: Paulius Jankūnas 18 (8 atk. kam., 29 n. b.), Vasilije Micičius 12, Brandonas Daviesas 8, Kevinas Pangosas, Aaronas White‘as (10 atk. kam.) ir Artūras Milaknis po 7.