P. Jankūnas: „Gavome velnių per didžiąją pertrauką“ (VIDEO) (Žaidėjų komentarai)

Penktadienio vakarą sausakimša Kauno „Žalgirio“ arena Eurolygos septynioliktojo turo rungtynėse išvydo fantastišką kovą iki paskutinių sekundžių ir žalgiriečių triumfą 79:77 (17:19, 15:21, 20:15, 27:22) prieš Malagos „Unicaja“ krepšininkus.

Po mačo „Žalgirio“ kapitonas Paulius Jankūnas džiaugėsi geru rezultatu, tačiau nebuvo patenkintas komandos žaidimu.

„Manau, kad pergalę nulėmė antroje rungtynių pusėje atsiradusi agresija tiek gynyboje, tiek puolime. Pirmoje pusėje varžovai buvo daug agresyvesni už mus, spaudė, perėmė kamuolius, privertė mus klysti. Per ilgąją pertrauką gavome velnių, išėjome kitaip nusiteikę, todėl ir rezultatas matosi.

Kalbant apie Edgarą Ulanovą, tai smagu, iš pradžių jam nesiklostė rungtynės, jis sunkiai įsibėgėjo. Antroje pusėje, kaip ir visa komanda, žaidė geriau ir smagu, kad jo blokas neleido išeiti į pratęsimą“, - pasakojo P. Jankūnas.