Paieška


Draugai

Reklaminis skydelis

Apsilankyk!

Nuorodos

K. Irvingas: „Manau, kad esame pasiruošę iššūkiui“ (L. Jameso komentaras)Praėjusią naktį Klivlando „Cavaliers“ 137:116 nugalėjo Oklando „Warriors“ ir serijos rezultatas tapo 1:3. Tai identiškas serijos rezultatas, kuris buvo užfiksuotas pernai, kuomet „Cavaliers“ iš tokios situacijos išsikapstė ir tapo NBA čempionais. Šiemet „Warriors“ to leisti neketina.

„Cavaliers“ lyderis Kyrie Irvingas įsitikinęs, jog „Cavaliers“ situacija nėra beviltiška bei yra pasirengęs priimti likimo metamus išbandymus.

„Trečiųjų rungtynių atomazga mane šokiravo. Nieko keisto, kad kaltinau save, nes nepataikiau kelių kritinių metimų. Priėmiau ne pačius geriausius sprendimus, tačiau dabar reikia bandyti tai pamiršti.

Manau, kad esame pasiruošę iššūkiui. Dabar kiekvienos rungtynės yra gyvenk arba mirk. Esame vis dar tokioje pat situacijoje, mums reikia laimėti tris mačus, bet pradžia jau yra“, - kalbėjo K. Irvingas.

Jis buvo rezultatyviausias rungtynių žaidėjas, įmetęs 40 taškų.

Tuo tarpu Klivlando komandos žvaigždė L. Jamesas
 
„Mes visi turime čemponišką DNR ir dar esam čempionais, ką šiandien ir parodėme. Tai tik vienos rungtynės, bus sunku penktosiose, bet iššūkį priimame.

Kalbant apie šias rungtynes, tai nepaisant sudėtingos situacijos, išlikome ramūs, negailėjome vienas kitam kamuolio, o gynyboje žaidėme labai kietai. Tai buvo mūsų raktas į pergalę“, - kalbėjo LeBronas.alt

BasketZone.ltReklama

Reklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklama


Reklaminis skydelis

Reklama