Reklaminis skydelis

Paieška


Draugai

Reklaminis skydelis

Apsilankyk!

Nuorodos

L. Jamesas po pralaimėto finalo: „Aikštėje palikau visą save“Klivlando „Cavaliers“ klubas antrus metus iš eilės nepakartojo sensacijos ir penktose NBA finalo rungtynėse 129:120 nusileido Oklando „Warriors“ krepšininkams ir serijoje iki keturių pergalių pralaimėjo 1:4.

Po šio mačo „Cavaliers“ lyderis LeBronas Jamesas atksleidė, kad finalo serija pareikalavo daug jėgų bei padarė viską, ką tik galėjo.

„Per visas penkerias rungtynes aiktelėje palikau visą save, todėl dabar neturiu priežasties, kodėl galėčiau išeiti nuleista galva. Nematau prasmės dabar žvalgytis atgal ir sakyti, jog galėjau kažką dar padaryti. Turiu prisėsti ir ramiai viską apsvarstyti.

Manau, jog ši „Warriors“ komanda viršūnėje bus kurį laiką. Tai yra geriausia komanda NBA lygoje per pastaruosius trejus metus ir kuri nežada sustoti. Ten beveik visi vaikinai  neperkopė 30 metų ir nerodo jokių ženklų, kad ketintų sustoti. Tai klubas, kuris suburtas, jog dominuotų dar keletą metų.

Pats asmeniškai dabar kelias dienas pailsėsiu ir vėl kibsiu į darbą treniruočių salėje, o į krepšinio aikštelę grįšių šiek tiek vėliau. Laukia ilgas pasiruošimas kitam sezonui“, - kalbėjo LeBronas.
 
L. Jamesas po pralaimėjimo pasveikino Keviną Durantą, kuris iškovojo pimąjį savo čempionų žiedą, tačiau vėliau pasakė, kad nesidžiaugia, jog jis iškovojo NBA čempionų žiedą.

„Nesu laimingas, jog jis laimėjo savo pirmą titulą. Visiškai nesu laimingas. O jei rimtai, tai jis pajautė, kad reikia pokyčių, jei nori kažką pasiekti savo karjeroje ir persikėlė į Oklandą. Mano pirmasis čempionų titulas man prilygsta pirmojo sūnaus gimimui. Tokio dalyko niekada gyvenime nepamirši“, - pasakojo LeBronas.alt

BasketZone.ltReklama

Reklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklama


Reklaminis skydelis

Reklama