Reklaminis skydelis

Paieška


Draugai

Reklaminis skydelis

Apsilankyk!

Nuorodos

„Celtics“ iškeitė pirmąjį naujokų biržos šaukimąFiladelfijos „76ers“ ir Bostono „Celtics“ komandos susitarė dėl pirmojo naujokų biržos šaukimo mainų. Oficialiai ši žinia turėtų būti patvirtinta pirmadienį.

Skelbiama, kad pirmąjį šaukimą turinti Bostono „Celtics" perleis jį per mainus Filadelfijos klubui, o šis „keltams" už tai atiduos trečiąjį šių metų metų šaukimą bei 2018 metų pirmojo rato šaukimą, gautą iš Los Andželo „Lakers".

Pirmąjį šaukimą daugelis krepšinio apžvalgininkų prognozuoja įžaidėjui Markelle'ui Fultzui, tačiau „Celtics“ jau turi tvirtą gynėjų grandį – Isaiah Thomasą, Avery Bradley ir Marcusą Smartą.

Bostono komandai labiau reikalingas puolėjas. Būtent trečiasis šaukimas prognozuojamas lengvąjį krašto puolėjui Joshui Jacksonui.

Tuo tarpu Filadelfijos klubui labiau reikalingas ne puolėjas, o įžaidėjas, nes artėjantį sezoną NBA turėtų debiutuoti pirmasis praėjusių metų naujokų biržos šaukimas puolėjas Benas Simmonsas.

M. Fultzas jau dalyvavo Filadelfijos komandos peržiūroje. Kartu su juo buvo ir komandos žvaigždė Joelis Embiidas bei praėjusių metų pirmasis šaukimas Benas Simmonsas.

NBA naujokų birža įvyks birželio 22-ąją dieną.altBasketZone.ltReklama

Reklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklama


Reklaminis skydelis

Reklama