Reklaminis skydelis

Paieška
Draugai

Reklaminis skydelis

Apsilankyk!

Nuorodos

MyPlan.lt - interneto ir TV tiekėjai

D. Nowitzkis abejoja, ar sugebės žaisti dar dvejus metus39-metis Dirkas Nowitzkis liepos pradžioje pasirašė naują 2 metų trukmės 10 milijonų dolerių vertės kontraktą su Dalaso „Mavericks". Vis dėlto, veteranas nėra tikras savo galimybėmis sužaisti abu metus, numatytus sutartyje.

„Aš pasirašiau sutartį dar dvejiems metams, tikiuosi, jog pajėgsiu abu sužaisti, – teigė Afrikoje viešintis krepšininkas. – Pernai dėl Achilo sausgyslės traumos praleidau beveik du mėnesius. Tai mane žlugdė ir nuvylė. Reikia tikėtis, kad išvengus traumų, būtų daug geresnis sezonas ir tada galbūt sužaisčiau dar vieną. Matysime, kaip viskas susiklostys, kaip jausis mano kūnas."

Vokietis, sužaidęs dar du sezonus, turi galimybę tapti krepšininku, ilgiausiai gynusiu vieno NBA klubo garbę. Dabar šis titulas priklauso 20 sezonų Los Andželo „Lakers" atstovavusiui Kobe Bryantui.

„Tol, kol aš mėgausiuosi varžydamasis ir pačiomis rungtynėmis, – apie motyvaciją vis dar žaisti prasitarė Nowitzki. – Darosi sunku motyvuoti save tokiam dideliam kiekiui treniruočių, bet rungtynės visada bus malonumas."

D. Nowitzkiui praėjęs sezonas buvo prasčiausias nuo jo pirmojo – vokietis vidutiniškai per 26,4 minučių pelnė po 14,2 taško ir atkovojo po 6,5 kamuolio.alt

Alfa.ltReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklama


Reklaminis skydelis

Reklama