Reklaminis skydelis

Paieška
Draugai

Reklaminis skydelis

Apsilankyk!

Nuorodos

MyPlan.lt - interneto ir TV tiekėjai

Oficialu: „Cavaliers“ ir „Celtics“ įvykdė mainus

alt

Visą savaitę dėmesio centre buvo Klivlando „Cavaliers" ir Bostono „Celtics" mainai, trečiadienio vakarą jie tapo oficialiais. Šie mainai reiškia, kad „Cavaliers" gynėjas Kyrie Irvingas keliasi į Bostoną, o „Celtics" trejetas Isaiah Thomas, Ante Žižičius ir Jae Crowderis – į Klivlandą. Prie žaidėjų „Celtics" pridėjo kitų metų pirmąjį biržos šaukimą.

Kol mainai nebuvo patvirtinti oficialiai, patikrinus I. Thomas'o būklę paaiškėjo, kad įžaidėjas praėjusiame sezone Rytų konferencijos finale patirtos klubo traumos galutinai neišsigydė ir vis dar atlieka reabilitaciją. Šis faktas privertė „Cavaliers" iš naujo apmąstyti mainus ir paprašyti kažko daugiau kaip kompensacijos. „Celtics" kaip kompensaciją pridėjo 2020 metų antrojo rato naujokų biržos šaukimą.

I. Thomas NBA lygoje praėjusį sezoną vidutiniškai rinkdavo 28,9 taško, atlikdavo 5,9 rezultatyvaus perdavimo ir atkovodavo 2,7 kamuolio.

K. Irvingas rungtyniaudamas „Cavaliers" gretose praėjusį sezoną pelnydavo 25,2 taško, atlikdavo 5,9 rezultatyvaus perdavimo ir atkovodavo 3,2 kamuolio.

alt


BasketZone.ltReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklama


Reklaminis skydelis

Reklama