Reklaminis skydelis

PaieškaDraugai

Reklaminis skydelis

Apsilankyk!

Nuorodos

MyPlan.lt - interneto ir TV tiekėjai

ESPN reitingas: „Warriors“ - favoritė apginti čempionų titulą, „Celtics“ - Rytų konferencijos lyderė

alt

Sporto žiniasklaidos milžinė ESPN pateikė Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) komandų reitingą, kuriame pagrindiniai favoritai laimėti pajėgiausią lygą - čempionų titulą ginsianti Oklando „Warriors" komanda.

Komandų pajėgumas nustatomas pagal BPI (Basketball Power Index). Tai į ateitį orientuotas modelis, kuris prognozuoja komandos pajėgumą tiek puolime, tiek gynyboje pagal rungtynių grafikus, laiką, poilsio dienas ir kitus komponentus. Nurodyta sistema 10000 kartų simuliuoja NBA sezoną ir pagal išvestus vidurkius išdėsto komandų pajėgumus.

Už tai, kad čempionų titulą ginsianti Oklando „Warriors" pateks į Vakarų konferencijos finalą duodama 91,3 proc., o kad pakartos pernykštę sėkmę ir apgins trofėjų duodama 57,9 proc. Praėjusį sezoną būtent BPI pagalba buvo nustatyta, kad Oklando ekipa taps čempione, tada buvo duota 52,4 proc.

Antroje pozicijoje ESPN mato šią vasarą Kyrie Irvingu pasipildžiusią Bostono „Celtics" komandą. Spėjama, kad Bostono klubas šiame sezone laimės 54 varžybas ir Rytų konferencijos finale įveikusi vicečempionus Klivlando „Cavaliers" keliaus į NBA finalą kovoti dėl trofėjaus.

LeBronas Jamesas ir kompanija pagal ESPN reitingą liks 5-oje pozicijoje su 52 pergalėmis. Už vicečempionus daugiau pergalių be jau minėtų lyderių spėjama, kad pasieks San Antonijaus „Spurs" ir Hjustono „Rockets" ekipos.

ESPN spėja, kad Toronto „Raptors", kurioje žaidžia Jonas Valančiūnas šiame sezone pasieks 48 pergales (8 vieta), Indianos „Pacers" su Domantu Saboniu - 32 pergales (24 vieta), o Niujorko „Knicks" su Mindaugu Kuzminsku - 31 pergalę (25 vieta).

alt

BasketZone.lt
Reklama

ReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklama


Reklaminis skydelis

Reklama